سابق مورگان استنلی مشاور سرمایه گذاری است اعتراف به سرقت بیش از 6 میلیون دلار از مشتریان و با استفاده از پول به پرداخت وام مسکن خود را صورتحساب کارت اعتباری و باشگاه کشور هزینه عضویت.

مایکل Barry Carter, 47, التماس گناه روز دوشنبه به تقلب سیم و مشاور سرمایه گذاری تقلب برای ساخت حداقل 53 unauthorided انتقال از حساب مشتری خود را, Maryland, US, وکیل رابرت هور در بیانیه ای گفت.

کارتر چهره به اندازه 25 سال زندان برای دو اتهام اینکه خود را به احتمال زیاد حکم او خواهد شد بسیار پایین تر از حداکثر.

مورگان استنلی در بیانیه ای گفت که این اخراج کارتر که مشغول به کار در آن Tysons Corner, ویرجینیا, دفتر, در جولای سال 2019 و ابلاغ اجرای قانون و رگولاتور به عنوان به زودی به عنوان او دزدی به نور آمد. این شرکت گفت: این همکاری با تحقیقات خود را.

وجود دارد تعداد محدودی از مشتریان نهفته و هر گونه پول اختلاس توسط مشاور بازگردانده شد, مورگان استنلی در بیانیه ای گفت:.

با توجه به دادستان کارتر defrauded پنج مشتریان از اکتبر 2007 تا جولای سال 2019 با جعل امضا خود را در بانک مجوز اشکال. تقلب کشف شد که یکی از آنها تلاش برای به دست آوردن یک وام تنها به کشف کنند که یک غیرمجاز 800.000 دلار وام در حال حاضر در نظر گرفته شده است در مشتری نام و نام خانوادگی.

کارتر نیز شکایت های مربوط اتهامات در روز دوشنبه توسط آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. کارتر وکلای نمی بلافاصله در پاسخ به پست های صوتی و ایمیل ها به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی