تیاو رئیس سابق حزب دموکرات کنتاکی اعلام کرد: نزدیک به دو سال زندان برای نقش خود را در یک طرح به قیف هزار دلار به دختر خود شکست خورده 2014 مبارزات انتخاباتی برای مجلس سنای ایالات متحده.

جری Lundergan کنتاکی سابق حزب دموکرات رئیس داده شد 21 ماه زندان حکم توسط قاضی گرگوری ون Tatenhove در روز پنج شنبه. با توجه به نگرانی های مربوط به coronavirus همه گیر Lundergan و 73 را مجبور به گزارش به زندان تا زمستان آینده.

Tatenhove ده ها تن از دریافت نامه حمایت و پشتیبانی از Lundergan میان مورد از جمله یکی از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و یکی دیگر بر روی کاغذ نوت بوک از سابق مرد بی خانمان یک کار داده با Lundergan شرکت WKYT گزارش شده است.

در سال گذشته Lundergan به اعدام محکوم شد که بخشی از یک طرح به قیف بیش از $200,000 در مبارزات انتخاباتی غیر قانونی کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی سنا دخترش, آلیسون Lundergan Grimes, the Courier-Journal گزارش شده است.

“این مهم است که قوانین تنظیم یکپارچگی ما در انتخابات” گفت: Robert M. دانکن جونیور, U. s. دادستان برای کنتاکی شرقی منطقه. “هیئت منصفه آنها را محکوم و دادگاه در حال حاضر آنها را برای محکوم جنایات خود را.”

این مورد تا به حال بررسی شده توسط اف بی آی است.

Lundergan وکیل نشان داد آنها قصد تجدید نظر قاضی حکم.

“اما من سپاسگزار از دادگاه درک کیفیت و شخصیت من مشتری جری Lundergan تغییر قابل ملاحظه ای زیر چه رهنمودهایی را توصیه می شود” گفت: وکیل مدافع اکلاهما درست است. “اما به عنوان دادگاه اشاره کرد امروز ما خواهد بود به دادگاه تجدید نظر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de