پیشین نوشته. دانا تبدیل نمایند انکار کرد که او صحبت می کرد با جولیان آسانژ به نمایندگی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد عفو است.

جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس ادعا کرد روز شنبه که به او گفته شده بود با تبدیل نمایند که او می تواند عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او اظهار داشت که روس ها بودند نه متصل به نرم کمیته ملی حزب دموکرات را ایمیل. در بیانیه ای تبدیل نمایند انکار کرد که او وعده عفو به آسانژ به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در هیچ زمان من بحث را به رئیس جمهور تهمت در مورد جولیان آسانژ. به همین ترتیب من به کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری در ارتباط با او را برای دیدار با جولیان آسانژ. من در خود من واقعیت پیدا کردن ماموریت در هزینه های شخصی برای پیدا کردن اطلاعات من فکر کردم مهم برای کشور ما” تبدیل نمایند نوشت. “من شوکه شده بود برای پیدا کردن که هیچ عضو دیگر کنگره گرفته بود زمان خود را رسمی یا غیر رسمی ظرفیت به مصاحبه جولیان آسانژ.”

او ادامه داد: “در هیچ زمان به من پیشنهاد جولیان آسانژ هر چیزی از رئیس جمهور به خاطر من تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد این مسئله در همه. هنگامی که صحبت با جولیان آسانژ من به او گفتم که اگر او می تواند به من ارائه اطلاعات و مدارک مورد که در واقع به او DNC, ایمیل من و سپس تماس بگیرید جمهور تهمت به او را عفو کنند. در هیچ زمان به من پیشنهاد یک معامله ساخته شده توسط رئیس جمهور و نه من می گویند من به نمایندگی از رئیس جمهور.”

تبدیل نمایند اظهار داشت که او صحبت سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی در مورد جولیان آسانژ و بالقوه تبادل اطلاعات برای عفو کرد اما اعتراف کرد که او هرگز دریافت پاسخ از دولت.

کالیفرنیا جمهوری تصریح کرد که او هنوز هم معتقد است تهمت باید عفو آسانژ که او به نام “درست خلاف کاران از زمان ما است.” در علاوه بر این به عفو درخواست, تبدیل نمایند به نام برای رسیدگی به قتل Seth غنی سابق DNC کارمند که مرگ شد یک تئوری توطئه به کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون ،

“در نهایت همه ما نگه داشتن نفس ما در حال انتظار برای یک بررسی صادقانه به قتل Seth غنی” تبدیل نمایند نوشت.

شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که غنی که پس از حمله کردند به قتل رسید او به دلیل روابط به DNC یا بالقوه نشت ایمیل به ویکی لیکس. خانواده خود را نیز انکار می کند که پسر خود به قتل رسید چرا که از شغل خود و طرح دعوی در دادگاه در برابر رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity برای پوشش غنی از مرگ.

کاخ سفید رد شد که در آن همیشه در تماس با آسانژ خواستار ادعا می کند یک “کل ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de