سابق چلسی انگلستان دروازه بان پیتر Bonetti می میرد در 78

پیتر Bonetti عضو انگلستان پیروز 1966 جام جهانی تیم ملی, اما چنین شد و بانک ها را فرم Bonetti بازی نمی کند و در طول مسابقه. (AP)

سابق چلسی و انگلستان دروازه بان پیتر Bonetti درگذشت در سن 78 پس از یک بیماری طولانی مدت که باشگاه لیگ برتر یکشنبه اعلام کرد. “همه ما در باشگاه فوتبال چلسی در حال عمیقا غمگین به اعلام گذشت از ما درخشان دروازه بان سابق پیتر Bonetti, که باور نکردنی 729 حضور برای بلوز” گفت: بیانیه ای در Blues’ خوراک توییتر.

با نام مستعار ‘گربه’ به دلیل چابکی Bonetti بود تكیه غرب لندن جانبی برای نزدیک به 20 سال از طریق 1960s و 1970s. اما با حرفه ای خود را با هم تداخل دارند با دروازه بان نوابغ گوردون بانک ها و پیتر شیلتن, Bonetti ساخته شده فقط هفت حضور برای انگلستان است. او یک عضو از انگلستان پیروز 1966 جام جهانی تیم ملی, اما چنین شد و بانک ها را فرم Bonetti بازی نمی کند و در طول مسابقه.

اخبار مرتبط

Bonetti انگلستان حرفه ای است که به مقصد به یاد یکی از تاسف مسابقه چهار سال بعد زمانی که با داشتن بانک دچار یک مورد مسمومیت غذایی شد به او به سمت ضرب و شتم توسط غرب آلمان در سه ماهه پایانی از سال 1970 جام جهانی در مکزیک است. آلف رمزی تیم شد 2-0 اما از دست 3-2 با Bonetti مورد انتقاد قرار دارد که در گسل برای اولین بار دو گل انگلیس اذعان کرد.

اما در سطح باشگاه به او کمک کرد تا چلسی برنده 1965 لیگ جام 1970 جام حذفی — پس از بلوز ضرب و شتم رقبای تلخ لیدز یونایتد در فینال که رفت به پخش و 1971 اروپا جام برندگان جام اروپا. یکی از پیشگامان متخصص دستکش برای دروازه بان ها Bonetti بعد تبدیل به یک دروازه بان, مربی, بازگشت به چلسی و بعد از آن کار با تیم ملی انگلستان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de