سابق برنی ساندرز کارکنان فوران بیش بایدن تجاوز جنسی به اتهام

یک تجاوز جنسی اتهام علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را برانگیخته انتقاد از کارکنان که کار را برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

تارا Reade از کارکنان سابق برای مجلس سنای دفتر ادعای بایدن sexually assaulted او در سال 1993 و به تازگی کشف تصویری که به نظر می رسد برای نشان دادن مادرش همخوانی است که ادعا می کنند در کابل, اخبار, نشان می دهد.

“تصویری از تارا Reade اواخر مادر تماس به لری کینگ به یک سوت در مورد در مورد تارا تجاوز جنسی است که ملاقات با سکوت نسبی از کادر ترقی خواهان در حال حاضر و من می خواهم همه شما را به می دانم که من را می بینید. همه ما” سابق ساندرز کمپین مشاور گفت در توییتر در پاسخ به اخبار تصویری.

“ترقی خواهان را ندارد این اتفاق می افتد” Briahna شادی خاکستری ساندرز سابق دبیر مطبوعاتی گفت: در پاسخ به یک صدای جیر جیر از Donald Trump Jr., انتقاد از دست زدن به uncorroborated اتهامات علیه دیوان عدالت برت Kavanaugh نسبت به اتهام علیه بایدن. “شرکت دموکرات انتخاب بایدن.”

بایدن هنوز به توضیح دادند اما خود را عملیاتی مجبور شده اند برای پاسخ به سوالات در مورد این موضوع از جمله ایالت مینه سوتا ctq که بسیاری بر این باورند که یک مدعی به همسر در حال اجرا.

“همه زنان در این موارد حق به شنیده می شود و باید ادعای خود را به طور کامل بررسی,” او گفت: NPR.

“من فکر می کنم مربوط است به بحث در مورد هر چیزی. و من فکر می کنم هر زنی که احساس می کند که او در حمله و حق در جهان به ایستادن و او ادعا می کند” ساندرز گفت: در مورد Reade را ادعا می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de