خارجی نقد و Shringla باعث داش به کابل به عنوان ایالات متحده و طالبان جوهر پیمان صلح امروز

Harsh Vardhan Shringla, foreign secretary, India envoy to US, Vijay Gokhale, Trump administration, China, Indian Foreign Serviceافغانستان و وزیر امور خارجه Shringla “بررسی و مثبت ارزیابی” تحولات در همکاری دو جانبه. (یعنی عکس)

یک روز پیش از امضای پیمان صلح بین امریکا و طالبان در دوحه دولت در روز جمعه فرستاده وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla به کابل که در آن او منتقل “هند برای حمایت از مردم افغانستان در تعقیب خود را برای صلح پایدار و امنیت و توسعه”.
Shringla ملاقات افغانستان وزیر امور خارجه هارون Chakhansuri و مشاور امنیت ملی حمدالله محب در کابل. Chakhansuri و Shringla “بررسی و مثبت ارزیابی” تحولات دو جانبه همکاری استراتژیک.

“وزیر امور خارجه منتقل هند برای حمایت از مردم افغانستان در تعقیب خود را برای صلح پایدار و امنیت و توسعه” وزارت امور خارجی رسمی سخنگوی Raveesh کومار گفت.

اخبار مرتبط

در دیدار با NSA Mohib, Shringla تصریح کرد هند تعهد به “افغانستان” را به عنوان آن را به دنبال “صلح و آشتی” MEA سخنگوی گفت. MEA بیانیه نیست به صراحت طلسم برای حمایت از دولت “افغانستان” اما با اشاره به “مردم افغانستان” و یا فقط “افغانستان” — دولت وجود دارد که به رهبری رییس جمهور اشرف غنی.

این Mohib رهبری در شورای امنیت ملی در یک توییت گفت: Mohib ملاقات Shringla تصریح کرد که هند برای حمایت از یک “افغانستان-چراغ-متعلق به & کنترل روند صلح”. همچنین گفت که افغانستان NSA قدردانی هند ارائه کمک به مبارزه با COVID19 ذکر است که افغانستان در حال حاضر قادر به مدیریت.

MEA سخنگو گفت Shringla و Mohib ابراز “رضایت” با چند وجهی همکاری استراتژیک. Shringla را داش o کابل آمد و در زمانی که هند در اولین گام خود به سمت درگیر شدن با طالبان تصمیم به ارسال آن به ایران برای امضای پیمان صلح بین امریکا و طالبان در دوحه در روز شنبه با توجه به منابع.

این اولین بار است که یک نماینده رسمی شرکت در یک مراسم که در آن نمایندگان طالبان حاضر خواهد بود. زمانی که طالبان در قدرت بود بین سال های 1996 و 2001 هند نمی دانیم آن دیپلماتیک و رسمی.

منابع گفت: هند دریافت یک “دعوت” از قطر و پس از مذاکرات در بالاترین سطح دولت قرار گرفت و سفیر هند به قطر P Kumaran. منابع گفت: Shringla بازدید نیاز به دیده می شود در این زمینه از هند تعامل با همه ذینفعان و سیاسی دولتی و غیر دولتی در افغانستان است. در فوریه 20, هند تبریک گفت رئیس جمهور در انتخاب مجدد خود را پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری توسط کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان ،

هند بوده است ذینفعان کلیدی در روند صلح و آشتی در افغانستان است. در مواجهه با این واقعیت جدید در افغانستان و هند در حال حرکت است برای تعامل دیپلماتیک با طالبان. هند از حضور در این توافق نامه-مراسم امضای اولین نشانه از امکان دیپلماتیک باز است. دهلی نو حیاتی استراتژیک ریسک در افغانستان که در آن مشغول به کار بر روی چندین پروژه های توسعه است. در واقع در اوایل این هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در جریان نارندرا نخست وزیر در مورد وضعیت در افغانستان و معامله پس از امضای پیمان استراتژیک امنیتی و سیاسی مفاهیم برای هند است.

در حالی که هند هرگز مذاکره با طالبان — به جز در طول IC-814 ربودن در سال 1999 — آن بخشی از مسکو به رهبری مذاکرات با طالبان در ماه نوامبر سال 2018 که دو دیپلمات سابق هند حضور داشتند به عنوان “غیر رسمی نمایندگان”. سابق هند به افغانستان فرستاده Amar Sinha و هندی سابق ایران به پاکستان T C A Raghavan هر دو در ارتباط با دولت-بودجه فکر می کنم مخازن شرکت در این مذاکرات به عنوان “ناظران”.

هر چند برخی در داخل استراتژیک استقرار استدلال کرده اند برای تعامل با طالبان, سیاست خارجی ایجاد کرده است تا کنون خودداری از انجام این کار. با طالبان معامله هند recalibrated موقعیت خود را گرفته و اولین گام به سمت درگیر شدن با طالبان. چه اتفاقی می افتد به اشرف غنی دولت خواهد بود چیزی است که دهلی نو را تماشا خواهد کرد. تحت مودی هند توسعه داده است یک رابطه نزدیک با غنی و هر دو بوده است در همان سمت در مورد پاکستان و حمایت از تروریسم. Shringla توسعه به مقامات بالا در دولت غنی است که یک گام در این جهت است.

دهلی نو حرکت به ارسال Shringla نیز یک گام در همراهی با آن دومین خط قرمز که آن را حفظ کرده است که “هر فرایند باید احترام به قانون اساسی میراث سیاسی و قیمومیت”. این به این معنی است که دستیابی به ایجاد فرایندهای دموکراتیک و حقوق بشر از جمله حقوق زنان باید محترم شمرده شود. و سوم redline شده است در مورد گروه های تروریستی که تابع با پاکستان را پشتیبانی می کند. دهلی نو همواره حفظ شده است که هر فرآیند “نباید منجر به هر ungoverned فضاهای که در آن تروریست و پراکسی می تواند نقل مکان”.

این بسیار مهم است برای هند آن را به عنوان امتیاز به تهدید از گروه های تروریستی از جمله شبکه حقانی با القاعده و دولت اسلامی است که نباید اجازه داده شود به کار وجود دارد. همچنین پاکستان مبتنی بر گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba, Jamaat-ud-الدعوه و جیش-e-محمد نباید اجازه داده شود به نقل مکان.

Shringla بازدید با هدف سنجش حس روی زمین در مورد پاکستان نفوذ, پست, مقابله, و چگونه قدرت است غنی دولت پس از ظهور طالبان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>