برای Vivad se Vishwas به موفقیت دولت نیاز به آب پایین مقررات خاصی

vivad se vishwas, vivad se vishwas taxیک طرح مشابه زیر پرچم Kar Vivad Samadhan طرح راه اندازی شد برای مالیات مستقیم اما نمی توانید بسیاری از داوطلبان است.

توسط Samir Kanabar

میانجیگری یا وضوح با یک وضعیت برنده-برنده برای همه احزاب است مطلوب ترین راه حل است. با توجه به اخبار و گزارش Sabka Vishwas طرح یک موفقیت بزرگ بود که دولت به نظر می رسد به دست آورد در اطراف تومان 35,000-40,000 کرور. با که در افت و کسری در درآمدهای مالیاتی مشابه میانجیگری طرح اعلام خواهد شد به عنوان بخشی از بودجه سال 2020 است.

اخبار مرتبط

وزیر دارایی هم با اشاره به این در بودجه سخنرانی در حالی که معرفی Vivad se Vishwas طرح که با هدف کاهش مالیات مستقیم دادخواهی و رسمی لایحه معرفی شد و در مجلس شورای اسلامی در فوریه 5. با توجه به گزارش های خبری در مورد Rs 9-10 لاخ کرور در خطر است در مالیات مستقیم دادخواهی در استیناف انجمن با حدود 60 درصد در CIT (تجدید نظر) مرحله.

یک طرح مشابه زیر پرچم Kar Vivad Samadhan طرح راه اندازی شد برای مالیات مستقیم اما نمی توانید بسیاری از داوطلبان است. علاوه بر این, آن همچنین باعث به دادخواهی/اختلافات با توجه به چالش ذاتی. بر خلاف SKVS (به صورت غیر مستقیم و مالیات) که پیش بینی شده پرداخت 40-60 ٪ از مالیات مقدار SVS مقررات پرداخت کامل مالیات مقدار با چشم پوشی از علاقه و مجازات است.

اما پیش نویس لایحه نیست درخواست تجدید نظر بسیار به مالیات دهندگان. بنابراین پس از مشورت با ذینفعان کابینه مورد تایید برخی از اصلاحات مربوط به این لایحه.

ویژگی های برجسته این طرح عبارتند از:

* قابل استفاده برای (من) افراد که در مورد تجدید نظر یا حکم دادخواست یا ویژه ترک طومار ثبت شده است توسط او و یا در بخش های مالیاتی که در حال بررسی است که در ژانویه سال 2020; (ii) که در آن سفارش شده توسط افسر مالیات و یا استیناف قدرت بودن مالیات بر درآمد شرکت (تجدید نظر) و یا مالیات بر درآمد استیناف دادگاه یا دادگاه و یا قبل از ژانویه 31, اما محدودیت زمانی به پایان رسیده است نیست; (iii) که در آن اعتراض قبل از حل اختلاف پنل (DRP) واصل شده است و DRP است صادر شده جهت قبل از 31 ژانویه و یا در یک مورد که در آن DRP صادر کرده است جهت اما مالیات افسر نشده نهایی سفارش قبل از ژانویه 31; (iv) که در آن یک درخواست برای تجدید نظر ثبت شده است و این درخواست در حال بررسی است که در ژانویه 31; (v) موارد جستجو و تشنج دادرسی که در آن اختلاف مالیاتی مقدار زیر است `5 کرور. همانطور که در اصلاح طرح پوشش گسترش یافته است. اما آنچه هنوز باقی مانده از ambit است که مورد انتظار قبل از عار و کمیسیون حل و فصل.

* مالیات دهندگان می توانید فایده این طرح با پرداخت 100 ٪ از اختلاف مالیات قبل از 31 مارس و ایمنی از علاقه و مجازات (125 درصد از مالیات اختلاف اگر پرداخت ساخته شده است پس از مارس 31 اما قبل از 30 ژوئن). که در آن اختلاف مربوط به بهره و/یا مجازات این است که 25 درصد از بهره و/یا مجازات (30% اگر پرداخت های ساخته شده پس از مارس 31 اما قبل از 30 ژوئن). در موارد جستجو و تشنج این است که 125 درصد از اختلاف مالیات که پرداخت ساخته شده است قبل از 31 مارس و 135% از اختلاف مالیاتی که پرداخت ساخته شده است پس از مارس 31 اما قبل از 30 ژوئن. در موارد که در آن یک درخواست تجدید نظر و یا حکم و یا SLP ظ توسط مقامات مالیاتی در هر مسئله قبل از استیناف, انجمن, این مبلغ قابل پرداخت خواهد بود 50 درصد از اختلاف مالیات محاسبه شده در اين موضوع در یک شیوه ای را تجویز می شود. همچنین که در آن مالیات دهندگان مطلوب حاکم و همان است که معکوس توسط عالی استیناف اقتدار و مبلغ قابل پرداخت خواهد بود 50 درصد از اختلاف مالیاتی.

* تحت اصلی پیش نویس لایحه یک فرمول کلی برای محاسبه اختلاف مالیاتی ارائه شد. اما اصلاح لایحه فراهم می کند برای یک مورد عاقلانه ساز.

* در مورد یکی مردد برای VSV طرح و پرداخت اختلاف مالیاتی منجر به کاهش اعتبار برای حصیر و یا ضرر و زیان و یا استهلاک مالیات دهندگان گزینه از جمله میزان مالیات مربوط به این اعتبار مالیاتی و یا از دست دادن یا کاهش در مقدار اختلاف مالیاتی و یا حمل به جلو کاهش اعتبار مالیاتی و یا از دست دادن و یا استهلاک در یک شیوه ای که تجویز خواهد شد.

* به منظور درخواست برای طرح مالیات دهندگان است که نیاز به فایل اعلامیه با تعیین قدرت. ظرف 15 روز از برنامه های سازمان را تعیین مبلغ قابل پرداخت و ارتباط همان راه صدور گواهینامه.

* پس از دریافت گواهی تجدید نظر قبل از کمیسر (تجدید نظر) و یا ITAT تلقی خواهد شد خارج شود. بیشتر که در آن تجدید نظر در حال بررسی قبل از HC یا ارشد و یا که در آن جلسات قبل از داوری و یا مصالحه و یا وساطت مالیات دهندگان به برداشت تجدید نظر پس از صدور گواهی و ارائه اثبات خروج همراه با پرداخت مالیات است.

* پس از تعيين مقدار در گواهی مالیات دهندگان نیاز به پرداخت ظرف 15 روز پس از آن قدرت تعیین شده منتقل خواهد شد سفارش. پس از سفارش صادر شده است, امور مالیاتی تحت پوشش آن را نمی خواهد دوباره باز تحت هر قانون دیگر. این لایحه در حال حاضر فراهم می کند برای بازپرداخت مبلغ پرداخت شده در حال حاضر در بیش از مبلغ قابل پرداخت تحت VSV طرح.

* هر گونه اعلام شده تحت VSV طرح در نظر گرفته نمی شود به عنوان تنظیم هر اولویت برای مالیات دهندگان و یا در بخش های مالیاتی در رابطه با مسائل پوشش داده شده است. انتخاب یک دسته از مالیات دهندگان واجد شرایط شرکت در این طرح در حال مواردی که دادستان آغاز شده است مالیات بر درآمد اقتدار و مربوط به نامعلومی درآمد/دارایی خارج از هند افرادی که بازداشت شده تحت قانون مشخص شده ،

دولت شده است بی درنگ در مصرف cognisance از ذینفعان نگرانی. اما اصلاح لایحه پیچیده است با جایگشت و ترکیب برای محاسبه اختلاف مالیاتی.

این طرح قطعا یک حرکت خوش آمدید و بزرگ وجود دارد امیدواریم که دولت را جلب درآمد و کاهش دادخواهی. اما برخی از خواسته های کلیدی را پیدا کرده اند ذکر است در اصلاح لایحه.

موفقیت این طرح بستگی دارد که چگونه به طور موثر آن را به زور و اینکه آیا جدول زمانی اصلی در مارس 31 تمدید خواهد شد یا نه.

با کمک از Sapan Choksi ارشد مالیاتی حرفه ای

نویسنده مالیات شریک زندگی ای هند است. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im