برای دومین روز دهلی شورش راک مجلس

هر دو مجلس پارلمان شدند مختل برای دومین روز بیش از مخالفان تقاضا برای بحث و گفتگو در مورد شورش در دهلی نو که ادعا کرده اند بیش از 42 زندگی می کند تا کنون. در Lok سبها, اسپیکر Om Birla این ادعا که چنین بحث می تواند انجام شود تنها پس از هولی در تاریخ 11 مارس موجب بیشتر اختلالات در حالی که در Rajya سبها وجود دارد به نظر می رسید به یک اجماع در اجازه می دهد بحث در روز چهارشنبه.

مخالفت اعضای یورش برده و به خوبی در Lok سبها پس از اسپیکر Om Birla گفت: این بحث را در تاریخ 11 مارس پس از هولی جشنواره است. به عنوان نمایندگان مجلس هل و فشار هر یک از دیگر سخنران هشدار داد که اعضای که عبور به طرف دیگر در داد و بیداد خواهد بود معلق برای کل جلسه.

با عصبانیت اعتراض به سخنران را اندرز کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury راه می رفت به سمت خوبی رو به خزانه نیمکت که منجر به اغتشاش بیشتر. دیگر اعضای مخالف به دنبال Chowdhury به سمت خزانه نیمکت و دوزخ را شکست به عنوان BJP اعضای مسدود شده راه خود را.

BJP MP از غرب بنگال Locket Chatterjee دیده می شد داشتن یک بحث گرم با Chowdhury حتی به عنوان اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد سعی کردم آنها را آرام. میان دین است که در آن BJP و اعضای کنگره تلاش برای پرتاب هر یک از دیگر و برخی از اعضای ناودان درب منجر به دبیر کل میز Birla موکول خانه را برای روز.

پس از adjournment, اتحادیه وزیر Smriti Irani دیده می شد درگیر در یک بحث گرم با مخالفت نمایندگان مجلس بیش از این حادثه به عنوان دیگر BJP عضو به دنبال ساکت کردن او.

بحث احتمال زیاد

در Rajya سبها هم به سختی هر قانونی کسب و کار معامله شد حتی به عنوان دولت به نظر می رسید به تن مخالفان تقاضا برای بحث در مورد خشونت در دهلی نو.

به عنوان فوقانی خانه دوباره مونتاژ شده در 3 ساعت پس از دو adjournments رهبر مخالفان غلام نبی آزاد اسلامی گفت: به نظر می رسد عجیب و غریب اگر مجلس مورد بحث نیست خشونت در دهلی زمانی که تمام دنیا در مورد آن صحبت شد. “هر کس انتقاد حادثه ای که اتفاق افتاده است. این حادثه مورد بحث در سراسر جهان و آن نگاه عجیب و غریب اگر ما بحث در مورد آن را در اینجا هنگامی که جلسه در” دانشگاه آزاد گفت.

او گفت: آن را به نظر می رسد مانند یک “non-event” اگر مجلس در مورد این موضوع بعد از یک هفته. Azad گفت: از اعضای احزاب مخالف خواهد عمل مسئولانه و نه سوخت تنش بیشتر است.

رهبر از خانه Thawar Chand Gehlot گفت: دولت آماده است برای بحث در مورد این مسئله در یک زمان معین توسط رئیس (M Venkaiah Naidu). کنگره رهبر آناند شارما گفت: به عنوان رهبر و, رهبر مخالفان از همین بحث باید برنامه ریزی برای ساعت 11 صبح روز چهارشنبه.

به این Bhupendra Yadav از BJP گفت: صندلی نمی تواند مجبور به نگه داشتن بحث در یک زمان خاص و این تصمیم از زمانی که برای برگزاری این بحث باید به سمت چپ به صندلی قرار بگیرد. معاون Harivansh گفت: زمان بحث تنها می تواند تصمیم پس از مشورت با رئیس Naidu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>