برای بسیاری از کار سازمان اوباما عدم عبور کارت بررسی لایحه یک علامت سیاه و سفید برای بایدن

جو بایدن در تلاش برای برنده شدن حمایت اتحادیه دموکراتیک اولیه هستند که صدمه دیده توسط این واقعیت است که بسیاری در جنبش کارگری تلخ هستند که دولت اوباما موفق به عبور خود اولویت در زمان “کارت بررسی” قانون.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن بود که دولت را نقطه برای کارت چک کنید که می توانست اتحادیه سازماندهی اساسا آسان تر به طور موثر خلاص شدن از محل کار انتخابات است. پس از فشار اولیه از دولت تلاش fizzled از سنا و مجلس هرگز رای دادند در این قانون. بسیاری از فعالین اتحادیه های فراموش نکرده اند.

زمانی که 725,000-عضو بین المللی اخوان الکتریکی کارگران توییتی به نفع بایدن روز یکشنبه منتقدان بارها و بارها ذکر شده کارت ورود به عنوان یک دلیل که چرا بایدن نبود شایسته حمایت است. “بایدن مذاکرات بحث اما آنچه که او انجام می شود ؟ او رای برای چک کارت و یا هر نرم افزار-اتحادیه ؟ برنی را ایم” ناراضی فعال ادوارد Szewczyk. زمانی که اتحادیه تایید بایدن ماه گذشته آن را به سرعت آشکار شد معناداری وجود دارد مخالفت در داخل صفوف. از 1200 IBEW اعضای امضای نامه ای خواستار آن است که اتحادیه پشت سن. برنی ساندرز ورمونت یک کارت چک کنید فن به جای.

کارت بررسی نمی فلج بایدن توانایی را به نفع خود بر اتحادیه های کارگری که در آن او است رقابتی با Sanders. اکثر رتبه-و-فایل اعضای اتحادیه تمرکز بر روی چیزهای دیگر گفت: Ramsin کانن شیکاگو مبتنی بر حقوق کار وکیل. اما کارت بررسی یک علامت سیاه و سفید برای بایدن در میان فعالین اتحادیه که بیشتر احتمال دارد به سازماندهی و رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب. “این کار در سمت چپ بسیار متمرکز است که” Canon گفت.

پنج ملی اتحادیه های کارگری علاوه بر IBEW را تایید فرمودند. بزرگترین 1.6-میلیون-عضو فدراسیون معلمان آمریکا که همچنین شرکت تایید شده ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. ساندرز است که حمایت از اردوی ملی اتحادیه های کارگری بزرگترین بودن 200,000 عضو آمریکایی پستی اتحادیه کارگران. برخی از اتحادیه در مورد اثرات ساندرز “مدیکر برای همه” پیشنهاد که تضعیف خصوصی سلامت پوشش آنها مذاکره را برای اعضای خود است.

کارت بررسی قانون تغییر محل کار unionization قوانین آن را آسان تر برای اتحادیه های کارگری به رسمیت شناختن. معمولا اتحادیه های کارگری در حال حاضر کارفرمایان با کارت امضا شده توسط کارگران که آنها را حمایت اکثریت. کارفرمایان پس از آن باید گزینه پذیرش این اتحادیه ادعا یا درخواست آن دولت فدرال نظارت بر رای رای مخفی به بررسی کنید که کارگران آیا می خواهید یک اتحادیه. اگر اتحادیه برنده انتخابات آن را می شود شناخت.

در زیر کارت بررسی قوانین به رسمیت شناختن تبدیل خودکار زمانی که اتحادیه ارائه کارت. طرفداران ادعا می کنند این امر مانع اتحادیه متلاشیکننده توسط کسب و کار. منتقدان ادعا می کنند که چک کارت را به هیچ وجه به بگویید که آیا کارت’ امضا شد جعلی و یا اینکه کارگران درک آنچه آنها ثبت.

اتحادیه های کارگری می خواستم کارت بررسي به منظور بنیادی سال کاهش عضویت. تنها 10.3 درصد از نیروی کار است که در حال حاضر اتحادیه, پایین ترین سطح خود از وزارت کار شروع به ردیابی این رقم است. اتحادیه شد, امیدوار, آنها می توانند دریافت کارت بررسی در سال 2008 پس از دولت اوباما تایید شده اما این قانون لقب کارمند رایگان انتخاب عمل هرگز از طریق کنگره است. بایدن طول می کشد مقدار زیادی از حرارت به صورت که چون او به کرات در آن زمان به عنوان مقابله ساز است که می تواند اهرم دهه خود را به عنوان یک دلاور سناتور به این لایحه به تصویب رسید.

پس از آن معاون رئیس جمهور گفت: تشویق اتحادیه جمعیت در سال 2009 روز کارگر تجمع در پیتسبورگ پنسیلوانیا که کارت بررسی خواهد شد تا پایان سال است. که در همان ماه های دموکراتیک حزب اکثریت سنا افزایش به 60 رای به معنای آن بود که از لحاظ نظری ممکن است به تصویب آن بیش از حزب جمهوری خواه مخالف.

“علاوه بر تاریخ خود را با اتحادیه بایدن توانایی کار با جمهوریخواهان و مهارت در اعمال نفوذ خود در مجلس سنا روابط به کارها تصویب شده بود یک کلید نقطه فروش برای اوباما” می نویسد: برانکو Marcetic سوسیالیستی مجله Jacobin. یک فوریه مقاله در لیبرال وب سایت خبری رویاهای مشترک به نام بایدن “مقصر” برای شکست.

“اوباما/بایدن نمی فشار برای کارت بررسي در دو سال اول” توییتی دن کاستاریکا یک کار و مهاجرت, کارشناس موسسه سیاست اقتصادی. “برای اضافه کردن توهین به جراحت آنها نادیده گرفتن و تعزیر به ‘sanctimonious’ و ‘حرفه ای’ چپ در اوایل سال 2010.”

اما با وجود این خوش بینی لیبرال ها در زمان حال روشن نیست که دموکرات ها تا به حال فمن نیاز به کارت عبور را بررسی کنید. قوانین رو سفت و مخالفت در جامعه کسب و کار به رهبری اتاق بازرگانی است. جمهوری خواهان در مخالفت متحد شد و برخی میانه رو دموکرات ها بودند تحت تأثیر خانه-دولت کسب و کار. یک رای قرار گرفت در حالی که دولت درگیر اضافی در لابی و در نهایت سنا هرگز آن را در زمان ،

بایدن هنوز هم پشتیبانی از کارت بررسی و مبارزات انتخاباتی خود سایت یادداشت های او اصلی شرکت حامی کارمند رایگان انتخاب قانون در سال 2007. یکی دیگر از co-sponsor شد ورمونت مستقل Sanders.

اندرو استرن رئیس جمهور سابق از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی گفت: بایدن ساخته شده است تا بسیاری از حسن نیت با اتحادیه های کارگری در مناطق دیگر و ادامه داد: پشتیبانی از کارت بررسی می کند. “من فکر می کنم بایدن را تولید مقدار زیادی از شور و شوق از اعضای اتحادیه — و اعتماد به نفس است که او می خواهد جدی در مورد قانون کار اصلاحات” استرن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im