برای تمام ادعاها در مورد اواخر بارداری سقط جنین وجود دارد کمی اطلاعات

مدافعان حقوقی اواخر بارداری سقط جنین تمایل به جلب توجه به شرایط غم انگیز خانواده ها صورت که آنها دریافت یک منجر به مرگ یا زندگی تغییر تشخيص قرار دادن آنها در موقعیت فسخ آنچه تا به حال در غیر این صورت بوده است می خواستم بارداری.

خانواده ها و پزشکان باید شهادت به داستان است. اما با وجود این حساب وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که بیشتر بعد از سقط جنین در ایالات متحده اتفاق می افتد به دلایل پزشکی. فدرال اطلاعات و داده ها از Guttmatcher موسسه است که پشتیبانی از سقط جنین نشان می دهد که حدود 1.3 درصد از کلی سقط جنین یا بین 9,000 و 11,000 سقط جنین در سال اتفاق می افتد پس از 20 هفته به بارداری, اما نه آن و یا دیگر مطالعات مرتبط با تاسیس چه انگیزه بودند.

زنان را دریافت کشنده تشخیص داده و در اواخر بارداری است. زنان سقط جنین پس از آنها یاد بگیرند که جنین دارای اندام است که گم شده و یا در حال توسعه در خارج از بدن است. آنها همچنین سقط جنین پس از مبتلا به پره اکلامپسی یک بیماری تهدید کننده زندگی. در حالی که ممکن است چنین مواردی را تشکیل می دهند بخش بزرگی از بعد سقط که اطلاعات نمی تواند جمع آوری شده از مطالعات فعلی.

با وجود کمبود اطلاعات خوب ضد سقط جنین طرفداران را تحت فشار قرار دادند کنگره به ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته به بارداری در تلاش برای قرار دادن دموکرات ها در نقطه ای در یک زمان زمانی که نظرسنجی گالوپ نشان می دهد که اکثر رای دهندگان به حمایت از چنین اندازه گیری. هنوز سقط گروه های حقوق بشر می گویند افرادی که مخالف بعد از سقط جنین را درک نمی کنیم. آنها ادعا وجود دارد باید بدون قطع تاریخ برای سقط جنین داده می شود که چنین تصمیم گیری پیچیده هستند و خانواده ها نمی خاتمه حاملگی به آرامی.

“هر یک از بارداری و در هر شرایطی منحصر به فرد است” Planned Parenthood گفت: اخیرا در یک برگه. “هنگامی که مردم در حال ساخت شخصی تصمیم گیری پزشکی, one-size-fits-all قوانین کار نمی کنند.”

سنا را تا صورتحساب این هفته به برجسته کردن سقط جنین در اواخر بارداری. یک لایحه به دنیا آمد زنده نوزاد کودک حفاظت عمل خواهد قیمومیت که نوزادان متولد شده زنده پس از شکست سقط جنین دریافت انتقال به بیمارستان و دریافت مراقبت های مشابه به عنوان یک نوزاد نارس.

وجود اطلاعات قابل اعتماد در مورد چگونه اغلب سقط جنین شکست به عنوان تنها هشت متحده دستور گزارش چنین مواردی با توجه به شورای پژوهش خانواده که مخالف سقط جنین است. اطلاعات از این کشورها نشان می دهد 170 نفر گزارش شده است هر چند وجود ندارد هر گونه اطلاعات در مورد شرایط.

سقط جنین و حقوق گروه و اکثر سنا دموکرات ها مبارزه کرده اند این قانون گفت: حامی است که در حال حاضر غیر قانونی است و موارد تولد زنده در طول اقدام به سقط جنین رخ می دهد هنگامی که معتبر پزشکان درگیر هستند. آنها همچنین ادعا می کنند که این لایحه نیروی پزشکان به دنبال شدید بیهوده مداخلات پزشكي در مواردی که پدر و مادر تصمیم به ارائه یک نوزاد با یک بیماری شدید است که نمی خواهد زندگی می کنند.

دیگر لایحه برای رای دادن درد قادر به جنین حفاظت عمل خواهد جریمه و یا زندانی کردن پزشکان که انجام سقط جنین پس از 20 هفته به بارداری است. این لایحه باعث می شود استثنا برای مواردی که بارداری را تهدید می کند زندگی یک زن است اما سلامت او و برای موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم.

برای تقویت این مورد که چنین قانون مورد نیاز است, ضد سقط جنین اغلب فعالان استناد 2013 مطالعه از محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که نشان داد که زنانی که به دست آمده بعد از سقط جنین در بارداری آیا تا به دلایل مشابه به کسانی که به دنبال سقط جنین پیش از آن. تحقیق و اغلب اعتبار توسط هر دو طرف بحث سقط جنین به عنوان بزرگترین مطالعه بر روی این موضوع مستثنی زنانی که به دنبال سقط جنین برای زندگی خطر افتادن یا جنین اختلال است. ضد سقط جنین طرفداران می گویند که نشان می دهد زنان در حال گرفتن سقط جنین پس از 20 هفته به صورت غير دلایل.

“آنها اذعان دارند که این بعد از سقط جنین به دلیل ناهنجاری جنین یا خطر افتادن زندگی است که یک تضاد مستقیم از ویژگی های داستان که نوشته شده” در گزارش های خبری, گفت: مالوری Quigley سخنگوی Susan B. Anthony لیست که به دنبال انتخاب ضد سقط جنین سیاستمداران است.

اما نویسنده سرب از مطالعه دیانا گرین پرورش خواست تا احتیاط در مورد تفسیر او تحقیقات با اشاره به این تنها ارزیابی سقط جنین به سه ماهه دوم و نه به سوم.

“تعدادی از زنان به دنبال سقط جنین پایین می رود به طور چشمگیری در هر هفته از بارداری” او هنوز توییتی. “پس از 20 هفته ممنوعیت به طور نامتناسبی بر زنان که من برفلد در مقاله من. اما این بدان معنا نیست که زنان به دنبال سقط در سه ماهه سوم بارداری هستند درست مثل کسانی که در سه ماهه دوم است.”

این مطالعه نشان داد 218 زنان درگیر کرده بود دلایل مختلف برای داشتن سقط جنین در سه ماهه دوم مانند دانستن در مورد بارداری, مشکل تصمیم گیری چه باید بکنید و مخالفت با شریک زندگی بیش از آنچه که به انجام است. آنها همچنین تلاش برای پرداخت هزینه برای سقط جنین نمی دانم که به کجا بروید و یا نمی تواند به ملاقات. یافته بودند ذکر شده در یک سال 2018 مطالعه از سرویس پژوهشی کنگره.

گرین پرورش است که مدیر تحقیقات برای پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری بود در دسترس نیست به استادانه درست شده در این مطالعه در یک مصاحبه اما یک سخنگوی تایید او نبود آگاه از قطعی تفکیک از دلایل سقط جنین در سه ماهه سوم. یک توضیح مقاله او نوشت: در سال 2013 اظهار داشت: “کمی شناخته شده در مورد تعداد نسبتا کمی از سقط جنین رخ می دهد در سه ماهه سوم حاملگی اگر چه دیر تشخیص ناهنجاری جنین و بروز افزایش سلامت مادران عوارض با پیشرفته بارداری نشان می دهد که دلایل سقط جنین در سه ماهه سوم ممکن است متفاوت از کسانی که در دوم.”

به واشنگتن آزما درخواست اطلاعات در مورد بعد از سقط جنین از چند سقط سازمان های حقوق. آنها هم با اشاره به آنلاین خلاصه در مورد این موضوع که آیا شکستن نه پایین سهام سقط جنین به ناهنجاری های جنینی و یا خطر افتادن زندگی, یا مراجعه به سازمان های دیگر. یک سخنگو از کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان حرفه ای سازمان گفت که شناسایی تغییر زندگی تشخیص “و معمولا پس از 20 هفته پس از این حساب برای یک درصد بالاتر از سقط جنین در اوایل حاملگی سنین است.”

در مختصر ACOG نیز مطرح دیگر دلایلی است که زنان ممکن است بعد از سقط جنین از جمله زمانی که آنها در تلاش برای پایان دادن به بارداری در اوایل اما دولت محدودیت رو در راه است.

هفت ایالت و ناحیه کلمبیا انجام هر گونه حاملگی ممنوعیت سقط جنین با توجه به Guttmacher موسسه. وقتی بعد از سقط جنین رخ می دهد, آنها هزاران دلار هزینه و می تواند چندین روز طول بکشد. اگر زنان در یک وضعیت اضطراری آنها ممکن است گرفتن مراقبت در یک بیمارستان که در آن داده نمی دنبال همان راه به عنوان آنها خواهد بود در یک کلینیک سقط جنین.

ACOG پشتیبانی از سقط جنین قبل از زنده ماندن اما “مخالف سقط جنین, از سلامت جنین است که به دست آمده است زنده ماندن در یک زن سالم.” این گروه مشخص می کند که بقا “ممکن است متفاوت باشد با هر بارداری است و یک موضوع برای حکم مسئول ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

هر چند هیچ یک از این لوایح تا برای رای گیری مجلس سنا در این هفته انتظار می رود به تصویب آنها بازتاب خشم نهفته از ضد سقط در گروه مورد permissiveness بعد از سقط جنین. تحت این دادگاه در سال 1973 Roe v. Wade تصمیم متحده باید اجازه سقط جنین حداقل تا جنين زنده ماندن است که به طور کلی درک می شود حدود 24 هفته به بارداری است.

سازمان حفاظت محیط زیست v. بولتوندادگاه کمتر شناخته شده همدم حکم صادر شده در همان روز ارائه شده برای سقط جنین پس از زنده ماندن اگر بارداری تهدید زندگی یک زن است و سلامت. قضات تعریف “سلامت” به اشاره نه تنها به سلامت جسمی و روانی او در سلامت عاطفی-خانوادگی شرایط و سن. ضد سقط جنین طرفداران بلند گفت: چنین تعریف بیش از حد وسیع است. Quigley توصیف سیاست به عنوان “قانونی کردن سقط جنین تا زمان تولد.”

“ایده این است که نوزادان متولد می شوند زنده در طول موفق سقط جنین است که خیلی سخت به این باور, اما این که چرا آمریکایی ها بسیار بی اطلاع از سیاست های سقط جنین مجاز در این کشور,” او گفت:.

در حالی که ضد سقط جنین طرفداران اذعان خانواده دریافت ویرانگر تشخیص پزشکی بعد از آن در دوران بارداری, آنها را در برابر سقط جنین حتی در این موارد. آنها به نفع اجازه دادن به نوزادان می میرند و یا به طور طبیعی با داشتن بيمارستان ارائه پری ناتال آسایشگاه که کاهش کودک درد پس از تولد و اجازه می دهد تا خانواده ها به صرف زمان با نوزاد قبل از مرگ.

دکتر رابین Pierucci مدیر واحد مراقبتهای ویژه نوزادان و که همچنین دانشیار محقق در ضد سقط جنین در سازمان پژوهش های شارلوت Lozier موسسه گفت: او همچنین در مورد گرفتن پزشکان تشخیص اشتباه است. هدف او در ارائه مراقبت های تهدید کننده زندگی شرایط پزشکی بود که سعی کنید برای کمک به هر دو مادران و نوزادان می رسند امن تحویل, او گفت:.

“هدف من این است که همیشه به طولانی درد و رنج” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>