وجود دارد نمی تواند بیش از حد بسیاری از کاربران اینترنت که نشده اند پس به روز رسانی به coronavirus یا COVID-19 سناریو. هنوز بیماری مرموز شده است تا حد زیادی محدود شده به استان هوبئی چین اما گسترش شاخکهای خود در سراسر جهان است.

این در حالی بود تمیز کاری یوتیوب برای اخبار و داستان در این ویروس تاثیر همه جا که من شانس به یک ویدیو یکی از بسیاری زندگی می کنند جریان و آپلود شده توسط David هابیل یک مسافر بلیط کشتی کروز لوکس الماس شاهزاده خانم. این کشتی قرار بود در مورد آن لوکس کسب و کار هنگامی که یک مسافر که متحرك در هنگ کنگ آزمایش مثبت بود برای coronavirus. به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری حامل بیماری کشتی قرنطینه در سواحل ژاپن در یوکوهاما از فوریه 3. اقدامات برای مشاهده نحوه مسافران انجام شد و همچنین برای جلوگیری از گسترش این ویروس بودند به محل قرار داده و به زودی مسافران شد محدود به کابین خود.

دیوید و همسرش سالی یک زن و شوهر مسن از بریتانیا بودند و بیشتر با به روز رسانی به طور منظم از طریق طولانی ویدئوها قرار داده تا هر روز گاهی بیش از یک بار در Facebook و YouTube. نسبتا خوش بین در اولین فیلم خود را نشان داد و ثابت بدتر شدن خلق و خوی یک تنظیم در اضطراب و در نهایت خشم و دولت در انگلستان که تا به حال به آنها را در هر راه در حالی که کشورهای دیگر شروع به تخلیه شهروندان خود و بازگرداندن آنها به کشورهای خود را دارند حتی اگر که به معنای اضافی 14 روز در ویژه تفکیک امکانات قرنطینه.

زندگی در کشتی

هر روز تعداد افرادی که بدون توضیح شروع به قرارداد این ویروس رز با تکان دهنده شماره گزارش. وجود دارد در ابتدا 3,700 مسافران و خدمه سرنشین الماس شاهزاده خانم. در دسته های بزرگ گروه از مسافران گرفته شد این کشتی به عنوان آنها آزمایش مثبت بعضی در حال نقل مکان به امکانات در ژاپن است. دیوید توصیف زندگی روزمره در کشتی. مسافران اجازه داده شد یک ساعت پیاده روی در خارج در مناطق تعیین شده در کشتی بودند و به ماندن حداقل دو متر دورتر از یکدیگر است. دیوید و سالی را انتخاب و به آنها به عنوان آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از دیگران با وجود rostering از راه رفتن امتیاز. آنها قفل شده خود را در داخل کابین است که خوشبختانه یکی از کسانی که با یک بالکن و باقی مانده وجود دارد در تمام طول روز و تمام شب با یکدیگر برای شرکت و ارتباط با خانواده خود و جهان از طریق فیلم های خود را.

این است که در آن رسانه های اجتماعی در پا. در طول روز تعداد زیادی از مردم شروع به دنبال دیوید-سالی حبس sympathising, پرسش و حمایت از اعطای وام. هر روز مواد غذایی — با کیفیت خیلی خوب ظاهرا — تحویل داده شد به داخل کابین با همه پوشیدن ماسک برای روند. با وجود این مسافر ادامه داد: به سقوط بیمار در اعداد بزرگ است. این Abels شاد بودند به اندازه کافی های جزئیات زندگی خود را که شامل کسانی که به تماشای بیشتر و بیشتر.

“من احساس می کنم من این زن و شوهر شایستگی تمام زندگی من” گفت: یکی watcher. “دریافت کردن کشتی, David,” توصیه دیگری “اجازه دهید آنها شما را به یک مرکز امن در ژاپن به دلیل آن کشتی بسیار خطرناک است در حال حاضر.” این Abels نیست اما می خواهم برای رفتن به امکانات آنها نشنیده بودم خوب هر مورد و نگران بودند که در میان کسانی که حتی نمی صحبت می کنند زبان انگلیسی قطع شده از اینترنت و تماس با خانواده خود و امکان داشتن به خوردن مواد غذایی ژاپنی است که آنها نمی مانند و که یک نگرانی برای دیوید به طور خاص به عنوان یک وابسته به انسولین دیابت.

این بود که کانادا و آمریکا و استرالیا فرستاده هواپیما برای تخلیه خود مردم که خلق و خوی واقعا nosedived در دوید و سالی کابین. آنها نمی توانند درک کنند که چرا دولت انگلستان نمی تواند انجام همان. آنها نمی توانند درک کنند که چرا هیچ کس در تمام حتی تلاش برای رسیدن به آنها. دیوید بارها و بارها به دولت در نهایت نرده در خشم نخست وزیر بوریس جانسون برای مراقبت و یا حتی مایل به عمد نگه داشتن آنها را از آمدن به خانه.

او حتی به دادگاه تجدید نظر به ریچارد برانسون تقریبا نیمی شوخی گفت: “چه خواهد شد آن را برای شما به ارسال یکی از هواپیماهای خود را انتخاب کنید با ما و دریافت ما از اینجا؟” اگر چه خدمه و دولت از الماس شاهزاده از هیچ تلاشی برای از مسافران کروز دیگر یک روز تعطیل که مردم محدود به کابین خود را با هیچ چیز نداریم اما منتظر نتایج تست و اخبار در حالی که آنها خود را در زمان درجه حرارت هر چهار ساعت.

رسانه های فشار

دیوید پیروان رسانه های اجتماعی بیش از empathised. آنها به خشم آمدند. یکهو آنها بمباران دولت بریتانیا با پیام و حتی تماس. ریچارد برانسون بود به دادگاه تجدید نظر به طرف آنها خارجی بود hounded MP از منطقه که در آن Abels زندگی سخن گفته بود ، مسافران بدون دریافت ارتباط مستقیم اما رسانه ها بود که در حال حاضر برداشت این داستان نوتبوک اخبار در Abels و گرفتاری بیش از 70 بریتانیا در هیئت مدیره.

بریتانیا گفت که آنها مشغول به کار بودند ‘در سراسر ساعت برای اطمینان از ایمنی و رفاه مسافران و با توجه به امکان ارسال یک هواپیما. برانسون را گزارش کنید توجه داشته باشید از مخمصه Abels و دیگر انگلیسی, مسافران پس از درخواست کردند تا او را در رسانه های اجتماعی و او را امتحان کنید و کار با دولت است. اما Abels نمی دانم این و آن بسیار مضطرب و تاکید کرد حتی تحریک پذیر.

و پس از آن فقط پس از وی لاگ# 60 رفت تا همه چیز به طور ناگهانی رفت و آرام. BBC گزارش داد که Abels آزمون های مثبت را در. آنها احساس خوبی به اندازه کافی اما مثبت بود و مثبت آنها گرفته شد کشتی یا یک بیمارستان یا یک خوابگاه در ژاپن است. دیوید رسانه های اجتماعی زیر بوده است مبهوت و جاری شدن سیل او Facebook تغذیه با نظرات. “وجود دارد در حال رفتن به یک زمان آرام” نوشته دیوید گفت: آنها از ترک بیمارستان به زودی. و کمی بعد گفت: “4ساعت 18. راستش من فکر می کنم این یک راه اندازی! ما نمی گرفته و به بیمارستان منتقل اما یک خوابگاه. که در آن شرکای فرستاده انتظار خود را قرنطینه. هیچ گوشی بدون از wi-اگر و هیچ امکانات پزشکی. من بو بسیار بزرگ موش در اینجا. انتظار برای انتقال xx”. “آنها در تلاش برای نگه داشتن شما را آرام ؟” کسی اظهار نظر.

جالب اینجاست که قرنطینه است برای پایان دادن به در مارس 19 و دولت بریتانیا در حال حاضر تایید آنها در حال کار به سازماندهی یک پرواز به انگلستان است. اما کجا هستند Abels? پیروان در انتظار اخبار.

به روز رسانی

19 فوریه به پایان می رسد اجباری قرنطینه روی الماس شاهزاده خانم. مسافران آغاز کرده اند پیاده در یک فرایند است که چند روز را. کسانی که اعلام شده است به رایگان از ویروس پرواز خانه اگر آنها را بیشتر از 14 روز قرنطینه در جای دیگر. حدود 542 مسافران و خدمه آزمایش مثبت از جمله دیوید و سالی که بدون علامت هستند اما مثبت است.

با توجه به دیوید آخرین به روز رسانی در Facebook و VOLOG #61 آنها گرفته خواهد شد برای اولین بار به خوابگاه و سپس به بیمارستان در ژاپن است. شده است وجود دارد مقدار سوء تفاهم در میان مشکلات ارتباطی مواجه با آنها را به دلیل عدم فارسی مهارت های صحبت کردن در ژاپن است. اما در نهایت Abels بحث می تواند به یک دکتر که به زبان انگلیسی صحبت کرد و تایید آنها گرفته شده به یک مرکز و پس از آن به عنوان تخت بیمارستان در دسترس برای درمان.

در میان کسانی که باقی خواهد ماند در هیئت مدیره در حال حاضر در حال 139 هندی خدمه برای آنها وجود خواهد داشت اضافی قرنطینه. ژاپن مورد انتقاد قرار گرفته است برای تصمیم گیری به استفاده از الماس شاهزاده به عنوان یک قرنطینه پایه به عنوان کشتی به عنوان یک لوکس مقصد خود را در’ تبدیل به یک شناور pétri ظرف با ایده آل بسته شرایط را برای پرورش این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de