FMs غیر BJP متحده ترس اورژانس مالی

وزرای امور مالی از چندین مخالفان حکومت متحده و چندین ارشد و رهبران مخالف دولت روز دوشنبه دستگیر و یک اورژانس مالی و شدید انقطاع از دولت مالی در فضا.

در یک روز به صورت ویدئو کنفرانس در کنار نخست وزیر نارندرا مودی دیدار با وزرای ارشد این رهبران تاکید نگرانی های خود را و می ترسید که گام منطقی بعدی در سری طولانی از مرکز انکار با توجه به اشتراک گذاری درآمد متحده است که در مجموع غاصب از قدرت مالی خود را.

پرداختن به یک وبینار برگزار شده توسط Gulati موسسه مالی و مالیات مستقل موسسه تحت کرالا دولت پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal دهلی معاون وزیر و وزیر دارایی Manish Sisodia کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق سابق جامو و کشمیر وزیر دارایی Haseeb Drabu ارشد سیاستمداران مخالف Sitaram Yechury, Jairam رامش و د رجا خواست این مرکز بلافاصله پس از پرداخت GST غرامت به آمریکا برای کاهش نگرانی های خود را در مورد تثبیت مالی توسط مرکز.

از آنها خواسته مرکز به افزایش سقف استقراض و انتشار بودجه به ایالات متحده برای مبارزه با بیماری همه گیر از جمله وجوه جمع آوری شده از طریق PM مراقبت صندوق. “مالی اضطراری خواهد بود قاطعانه مخالف است. این شیوه ای که از طریق آن توتالیتر منظور خواهد شد legitimised,” Yechury گفت.

با توجه به Haseeb Drabu این وضعیت همه گیر است که توسط این مرکز برای ایجاد یک نوع جدید از “آدمخوار فدرالیسم”.

“مسیر ما رهبری است اعلام شرایط اضطراری مالی… خواهد شد که تا پایان سال مالی فدرالیسم. من با بودجه تازه. در چه تایید شده reallocations می تواند انجام شود توسط دولت و بدون وارد شدن به تصویب قانونی. لحظه ای شما را به کسب درآمد از مالیات دولت و همه شما به اندازه کافی زمینه را برای یک اورژانس مالی. ایجاد یک مجموعه از وجوه مشترک توسط آمریکا و مرکز,” او گفت:.

Badal گفت: فعالیت های اقتصادی است که در یک وقفه در پنجاب. “بسیاری از بخش ها در آستانه سقوط. 75 درصد از MSMEs مواجه هستند بحران,” او گفت: ریاست جلسه در مالی فدرالیسم. “مرکزی کمک شده است بی پایان. GST عقب افتادگی در انتظار” او گفت:.

با توجه به دهلی معاون سانتی متر درآمد دولت را به شدت پایین آمده. او گفت: دولت جمع آوری شده ₹3,500 کرور به عنوان درآمد حاصل از GST و مالیات بر ارزش افزوده در ماه آوریل گذشته و در این سال از آن است که ₹323 کرور.

اسحاق گفت: وجود یک عدم توازن بین درآمد و هزینه از ایالات متحده.

“متاسفانه GST است تضعیف مالی فضای متحده است. این FRBM عمل به شدت محدود مالی دامنه, دولت,” او گفت:.

رامش گفت: کل مالی و سیاسی و معماری در حال رفتن به تبدیل پس از مستند. سیاسی “تمرکز زدایی به عنوان پیش بینی شده توسط قانون اساسی خواهد بود مصدوم. خطر واقعی این است که ما در حال رفتن به رفتن به یک حکومت متمرکز” او گفت:. رجا گفت: تلاش برای آوردن یک اورژانس مالی باید outrightly را رد کرد.

بعد از صحبت کردن با خبرنگاران پس از CMs ” ملاقات با PM ارشد کنگره رهبر و تامیل نادو وزیر V Narayanasamy گفت تقریبا همه کشورها خواستار بیشتر منابع از مرکز برای رسیدگی به این بحران است. او گفت: مودی نمی ارائه هر گونه پاسخ به پرس و جو در مدیریت بحران از کارگران مهاجر و اطمینان به اندازه کافی تست کیت و PPEs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de