FMCG به احتمال زیاد به رشد 5-6 ٪ در سال 2020: Nielsen

FMCG sector growth slowed down to 6.3% during the first quarter of 2020 from 7% in Q4 2019بخش FMCG رشد آهسته به 6.3 درصد در طول سه ماهه اول سال 2020 از 7 درصد در Q4 سال 2019

هند در حال حرکت سریع کالاهای مصرفی (FMCG) صنعت است به احتمال زیاد به رشد بین 5 تا 6 درصد در سال 2020 با توجه به تجدید نظر در برآوردهای منتشر شده توسط Nielsen. تحقیقات شرکت قبلا پیش بینی رشد به 9-10 ٪ برای سال, اما در میان مداوم و همه گیر در این کشور به طور قابل توجهی تحت تأثیر این بخش این بخش شاهد downtake.

بر اساس این گزارش ارزش رشد برای این بخش از جمله e-commerce آهسته به 6.3 درصد در طول سه ماهه اول سال 2020 از 7 درصد در Q4 سال 2019 با توجه به تاثیر مستند ایجاد اختلال در زنجیره تامین نسبت به ماه مارس است. از 6.3 درصد رشد تقریبا 3.3 درصد رشد داشته است که در آینده از سازمان تجارت پس از 1.9% از مدرن تجارت و 1.1 درصد از تجارت الکترونیکی است. سهم تجارت الکترونیکی شده است به خصوص بالاتر در مترو شهرهای دیگر شهرستانها در حال بالا آمدن بیش از حد با افزایش پذیرش نوین تجارت و تجارت الکترونیکی و سیستم عامل.

اخبار مرتبط

رشد تجارت الکترونیکی را می توان به “روز بزرگ” است که باید به کمک این بخش بهتر مدرن تجارت است. این گزارش به نقل از روز بزرگ به عنوان روز جمهوری روز استقلال. در ماه اوت e-commerce بخش رشد 53 درصد رانده غیر غذایی در حالی که در طول روز جمهوری سال 2020 رشد بود و در 72 درصد. در حالی که در همان دوره مدرن تجارت شاهد رشد 14 درصد در اوت 19 و 19 درصد در روز جمهوری سال 2020 است.

“در حالی که تولید ناخالص داخلی تولید صنعتی بیکاری و کسری مالی همچنان توان نهفته در نور مداوم coronavirus مستند در کشور, چگونه قفل خواهد شد از رده خارج خواهد شد و نقش کلیدی در تعیین این تاثیر به وضوح در دسته” Nitya Bhalla علوم اطلاعات رهبر-جنوب آسیا نیلسن جهانی اتصال اضافه شده است.

دفعات بازدید: همچنین: WPP پرانتز برای ضربه بزرگتری به عنوان COVID-19 میکشد مارس خالص فروش پایین 7.9%

دفعات بازدید: همچنین: Spotify در پست 22 درصد افزایش در درآمد €1,848 میلیون در Q1 سال 2020

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *