آگهی توجه داشته باشید! دهلی نو IGI فرودگاه به نصب کامل-اسکنر بدن; محاکمه به پایان خواهد رسید به زودی

delhi airport, delhi airport terminal 3, delhi airport terminal 2, delhi airport metro, delhi airport arrivals, delhi airport news, delhi airport departures, delhi airport name, delhi airport route mapCISF که مسئول امنیتی در دهلی نو IGI فرودگاه ابراز رضایت خود را با انجام آزمایشات کامل-اسکنر بدن.

اسکنر بدن در دهلی IGI فرودگاه به زودی! به ایندیرا گاندی بین المللی (IGI) فرودگاه در سرمایه های ملی به زودی نصب کامل-اسکنر بدن برای اهداف امنیتی می آموزد مالی اکسپرس آنلاین. محاکمه کامل-اسکنر بدن در جریان است برای برخی از زمان در حال حاضر است و انتظار به پایان خواهد رسید در حدود 2 ماه زمان و پس از آن بدن اسکنر نصب خواهد شد در فرودگاه. در مجموع 69 full-اسکنر بدن می رویم به نصب در IGI فرودگاه گفته منابع مالی اکسپرس آنلاین.

کامل-اسکنر بدن که می رویم به نصب و استفاده بسیار توسعه یافته میلیمتر موج فن آوری است که غیر سرزده در طبیعت و طول می کشد مراقبت از حریم خصوصی هنجارها و مشخصات تعیین شده توسط اداره هواپیمایی کشوری امنیت است. مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) که مسئول امنیتی در دهلی نو IGI فرودگاه نیز ابراز رضایت خود را با انجام آزمایشات کامل-اسکنر بدن.

اخبار مرتبط

با توجه به Hemendra سینگ روابط عمومی افسر CISF انجام آزمایشات از اسکنر تا حد زیادی موفق است. “بسیاری از نتایج ما در حال گرفتن هستند مفید” Hemendra سینگ گفت: مالی اکسپرس آنلاین. او در ادامه گفت که ورودی های دریافت شده توسط CISF تیم شده اند منتقل و به مقامات فرودگاه و مقامات را به یک تصمیم نهایی نصب و راه اندازی اسکنر.

Hemendra سینگ همچنین گفت که در ابتدا CISF تیم تا به حال کشف برخی از ویژگی های موضوع را با ماشین در حالی که اسکن مچ پا در بخشی اما این مسئله نیز حل و فصل شده است. او در ادامه گفت که طی دو ماه آینده به CISF بیشتر خواهد شد تجزیه و تحلیل کامل-اسکنر بدن و لحن ماشین آلات به طوری که آنها می تواند ارائه بهترین نتایج.

رئیس اداره حمل و نقل هوایی عمران امنیت خواسته بود تمام فرودگاه های کشور نصب کامل-اسکنر بدن به منظور ایجاد سیستم های امنیتی در فرودگاه ها قوی. BCAS تا به حال نیز با توجه به مشخصات استاندارد مورد اسکنر به مقامات فرودگاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>