فلوریدا بداند WWE ‘ضروری کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شهردار می گوید

یک فلوریدا شهردار گفت: کشتی سرگرمی جهانی دریافت کرده ترخیص به سر زنده نشان می دهد در اورلاندو به دلیل آن است که در حال حاضر دارای برچسب “کسب و کار ضروری.”

اورنج کانتی شهردار جری Demings روز دوشنبه اعلام کرد که WWE را آغاز فیلمبرداری نشان می دهد در طول coronavirus بیماری همه گیر. WWE در ابتدا تلقی غیر ضروری به عنوان بخشی از فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اقامت در خانه سفارش با توجه به ESPN.

Demings در یک کنفرانس خبری گفتند که این تصمیم پس از تغییر “برخی از مکالمات” با DeSantis ،

“من فکر می کنم در ابتدا وجود دارد یک بررسی که انجام شد. آنها در ابتدا تلقی ضروری کسب و کار,” او توضیح داد. “با برخی از گفتگو با فرمانداری در خصوص فرماندار سفارش آنها تلقی ضروری کسب و کار. بنابراین آنها اجازه داده شد به باز باقی می ماند.”

این تغییر به دنبال یک یادداشت از پنج شنبه که گسترش فهرست خدمات ضروری شامل “کارکنان در یک ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان — از جمله هر گونه ورزشکاران, هنرمندان, تولید, تیم, اجرایی, تیم رسانه ای تیم و دیگران لازم برای تسهیل از جمله خدمات حمایت از این تولید — تنها در صورتی که محل بسته است به عموم مردم است.”

جدید نشان می دهد زنده برگزار خواهد شد و بدون یک استودیو مخاطبان WWE در بیانیه ای گفت.

“اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” بیانیه ای گفت:. این شرکت گفت: این امر تولید را نشان می دهد در “یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در آن حضور داشتند.”

“به عنوان یک نام تجاری است که بافته شده به تار و پود جامعه WWE و آن ستاره را خانواده ها با هم و ارائه یک حس امید و عزم و پشتکار” این شرکت اضافه شده است.

به واشنگتن آزما رسیده به DeSantis نظر اما نه بلافاصله دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im