فلوریدا بودجه مذاکرات: کارکنان دولت اصلاحات ماموران پرداخت افزایش; آژانس گردشگری زنده

Weekend مذاکرات بین فلوریدا در مجلس نمایندگان و سنا رهبران تولید پیمان در آشتی تفاوت در اتاق’ پیشنهاد مالی سال 2021 صرف نظر دارد.

در میان آنها: بودجه کامل برای برنامه های مسکن مقرون به صرفه; 3 درصد در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارمندان دولت با اصلاحات افسران دریافت اضافی حقوق و دستمزد افزایش پول برای حفظ بازدید فلوریدا برای یک سال دیگر و یک 100 میلیون دلار تعهد به فلوریدا برای همیشه لطفا برای.

موافقت نامه های ظهور شنبه شب پس از کنفرانس بین خانه و رهبران مجلس سنا که ادامه خواهد داد تا زمانی که یک مالی 2021 بودجه تصویب شده است.

پیشنهاد $91.3 میلیارد بودجه مجلس است که نزدیک به 1.5 میلیارد دلار کمتر از سنا آزمایشی طرح و آن را از نزدیک راستا در هزینه های کلی با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ $91.4 میلیارد دلار بودجه درخواست. در این سال بودجه $90.98 میلیارد دلار است.

دولت قانون نیاز به 72 ساعت مکث بین دوم-خواندن تصویب و نهایی تصویب بودجه سالانه. هر دو مجلس باید تایید هزینه های طرح توسط سه شنبه شب اگر 60 روز جلسه را موکول به عنوان برنامه ریزی شده در جمعه.

مجلس خوزه الیوا, R-هیالیا و رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون هشدار داده اند یک جمعه adjournment محتمل است اگر چه یک جلسه طولانی به احتمال زیاد خواهد بود تنها یک یا دو روز به دیدار با 72 ساعته مورد نیاز است.

در میان بی قراری بودجه مسائل میلیارد و 543 میلیون خانه بازپرداخت مالیاتی برای شرکت های بزرگ که بیش از سنا طرح جزئیات در معلم پرداخت می آفریند و چقدر به کنار coronavirus اضطراری است. DeSantis درخواست کرده است $25 میلیون.

سیاست های مربوط به تفاوت بین اتاق شامل دوئل E-تایید, تعطیلات, اجاره برای تعطیلات و صدور حکم اصلاح صورت حساب.

در علاوه بر این به طور کامل تامین مالی مسکن مقرون به صرفه و تقویت فلوریدا برای همیشه لطفا برای تخصیص نامه های دیگر عبارتند از:

دولت کارمند پرداخت می آفریند: مذاکره کنندگان باید در حل و فصل 3 درصد در سراسر-هیئت مدیره افزایش حقوق برای کارکنان دولت آغاز ژوئیه 1.

سنا $403 میلیون بسته پیشنهادی حداقل افزایش از 1 ، 000 $اگر 3 درصد افزایش یافت و به زیر این مقدار برای پوشش افزایش هزینه های بیمه حدود $640 برای افراد و $1,440 برای خانواده ها.

خانه مقابله با 1800 دلار افزایش به کارکنان دولت درآمد کمتر از $51,800 سالانه است.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته راب Bradley, R-فلمینگ جزیره و خانه تخصیص رئیس کمیته تراویس Cummings, R-فلمینگ جزیره گفت: سنا پیشنهاد پذیرفته شده است خانه.

آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان (AFSCME) بزرگترین دولت کارمند اتحادیه در دولت تا به حال به دنبال یک 5 درصد پرداخت افزایش, با استناد به مطالعات که به طور مداوم رتبه فلوریدا در میان ردیف پایین از دولت حقوق کارمند سرانه و در دمای کارمند دولت و حقوق و دستمزد.

از سال 2008 کارکنان دولت را دریافت کرده اند پرداخت دو را افزایش می دهد. در سال 2013 و 2017, کسانی که به ساخت بیش از 40 ، 000 $در هر سال دریافت 1000 $افزایش می دهد و کسانی که کمتر از $40,000 دریافت $1,400 افزایش می دهد.

اصلاحات افسران پرداخت می آفریند: اصلاحات افسران را دریافت خواهد کرد و دستمزد افزایش, در علاوه بر این به 3 درصد افزایش پرداخت اگر چه جزئیات منتشر نکرده بودند.

خانه و DeSantis مندرج اند برنامه های تماس برای یک تخت 1800 دلار افزایش برای اصلاح افسران. سنا طرح به نام برای کسانی که با کمتر از دو سال تجربه به دریافت 500 دلار افزایش کسانی که با بیش از دو سال تجربه 1500 $در دست انداز و کسانی که با پنج یا بیشتر در سال 2500 دلار افزایش دهد.

مذاکره کنندگان همچنین توافق کرده اند که برای تغییر از 12 ساعت به 8.5 ساعت در شیفت یک اولویت برای DeSantis و وزارت اصلاحات وزیر علامت اینچ که خواست برای 89 میلیون دلار شروع به پوسته پوسته شدن پشت نوبت برای رسیدگی به دیگر مشکلات نیروی انسانی.

بازدید فلوریدا: بحرانزده دولت توریستی آژانس بازاریابی را – حداقل برای یک سال دیگر.

خانه مذاکره کنندگان ملحق به فرمانداری و سنا را 50 میلیون دلار درخواست در ابتدا پس از تخصیص پول است.

“آنها واقعا خوب بازاریابی شرکت” اولیوا chided جمعه. “آنها ما را ساخته اند ما معتقدیم آنها باید وجود داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im