Flipkart راه اندازی ‘Milega Umeed Se Zyaada’ کمپین

Flipkart offers a wide selection of large appliances from various brands and delivers to over 19000 pin codes across the country.Flipkart ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از لوازم خانگی بزرگ از مارک های مختلف و ارائه به بیش از 19000 پین کد در سراسر کشور است.

Flipkart است نورد از آن کمپین جدید ‘Milega Umeed Se Zyaada’ برای لوازم خانگی بزرگ. هدف از این اقدام را تغییر در رفتار مصرف کننده و اصرار آنها را به عقب نگه دارید و خواسته های خود را. “ما از طریق تلاش های هماهنگ نسبت به گسترش انتخاب و رسیدن به ما توانسته ایم برای توانمند سازی مشتریان ما قادر به پرداخت هزینه بهتر محصولات فن آوری بدون خرج کردن از قیمت های جدید ما را در کمپین ‘Milega Umeed Se Zyaada’ با هدف الهام بخشیدن به بودجه آگاهانه مصرف کنندگان برای تحقق خواسته های خود را با Flipkart حمایت” هری G Kumar, مدیر ارشد, بزرگ, لوازم, Flipkart اعلام کرد.

کمپین برجسته بینش و پویایی بین اعضای خانواده مانند پدر در قانون خرید پنج ستاره AC برای او پدر یک پسر هدیه 43 اینچ تلویزیون به جای 32 اینچ به صورت پدر خود را با کانون مرکزی که قادر به ارائه یک تجربه. این شرکت با هدف ایجاد یک ارتباط با مصرف کنندگان از طریق این کمپین که به ارمغان می آورد به جلو فرصت را برای مصرف کنندگان به خرید محصولات با بودجه خود را.

اخبار مرتبط

به منظور درک رفتار خرید مصرف کنندگان Flipkart انجام تحقیقات به درک عوامل موثر بر تصمیم گیری مصرف کننده-ساخت و درد مسائل. پژوهش و ارائه بینش در مورد بالا متوسط قیمت فروش (ASP) دسته از لوازم و متوجه شد که آنها به مدت طولانی تازه کردن چرخه با تمام خانواده های شرکت کننده در فرآیند خرید و در عین حال مصرف کنندگان باید کم محصول آشنایی.

تاسیس در سال 2007 Flipkart گروه دیجیتال بازرگانی اشخاص و شامل شرکت های گروه از جمله Flipkart, myntra نیست و PhonePe با یک ثبت نام پایه مشتری بیش از 200 میلیون دلار ارائه بیش از 150 میلیون دلار محصولات در سراسر 80 plus دسته. این شرکت شناخته شده است برای پیشگام خدمات مانند پول نقد در تحویل بدون هزینه EMI و آسان گرداند مشتری محور نوآوری را ساخته اند که خرید آنلاین در دسترس تر و مقرون به صرفه برای سرخپوستان. با myntra نیست و Jabong که به نگه داشتن موقعیت برجسته در آنلاین مد بازار و PhonePe این Flipkart گروه راهبری تحول تجارت در هند از طریق فن آوری.

دفعات بازدید: همچنین: IDFC طناب در آمیتا باچان به عنوان چهره نام تجاری

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im