علامت McCloskey شوکه شده بود به شنیدن این که یک سنت لوئیس دادستان تا به حال در زمینه اتهامات علیه او و همسر خود را برای دفاع از خانه خود را در حالی که امتناع از اتهامات مطبوعاتی در برابر تظاهر کنندگان و سوء.

“این کاملا وارونه جهان تاکر” McCloskey گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson در روز دوشنبه. “افرادی است که شکست را به محله من همه آنها خاطی. آن مرد که در استخدام آن است که برنامه ریزی این رویداد گفت: روز بعد که او در نظر گرفته شده برای شکستن قانون است که او نیاز به شکستن قوانین به منظور ارسال پیام خود را. هیچ یک از این افراد دستگیر می شوند. هیچ یک از این افراد متهم هستند.”

“دادستان مدار وکیل ظاهرا تصمیم گرفت که کار خود را به عنوان یک دادستان نیست و برای امن نگه داشتن ما از جنایتکاران اما برای نگه داشتن مجرمان امن از ما. آن را عجیب و غریب وارونه جهان است. من شده است با کمی تحریک شده و این روند تا به امروز در حال حاضر من فقط از تخت دلخور. منظورم این است بدست به ظالمانه” او اضافه شده است.

McCloskey و همسرش پاتریشیا شد متهم با یک جنایت حساب از استفاده غیر قانونی از سلاح پس از آنها brandished سلاح های خود را در جلو گام از خانه خود را هنگامی که یک گروه از معترضان را شکست خود حصار و تجاوز به خصوصی خود محله است. از اتهامات عنوان شده است که ثبت شده توسط St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر در دوشنبه حمل یک جمله از یک به چهار سال زندان و جریمه به $5,000.

McCloskey اشاره کرد که او دریافت کرده است به حمایت از “کاخ سفید در پایین” و میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن یک جمهوری خواه است و در حال حاضر اشاره کرد که او را عفو زن و شوهر اگر آنها محکوم کرد. او گفت که گاردنر به نظر می رسد تنها کسی است که معتقد است که او عمل غیر قانونی.

“به نظر می رسد تنها کسی که در ایالات متحده آمریکا است که فکر می کند ما چیزی اشتباه است ما مدار وکیل اما او همان کسی است که اجازه خروج از زندان هر کسی که مسئول غارت و آتش سوزی و تخریب زیر جورج فلوید مرگ در شهر St. Louis. تنها مردم که او می خواهد به تحت تعقیب قرار دادن افرادی که در دفاع از خود در برابر آن و هیچ کس دیگری به دانش من,” او گفت:.

گاردنر انتقاد شده است با اجرای قانون برای او تصمیم به اتهام تظاهر کنندگان که دستگیر شده بودند در طول جورج فلوید تظاهرات در ماه ژوئن. او کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی در برابر ده ها تن که دستگیر شده بودند برای حمله خاطی خرابکاری و یا استفاده غیر قانونی از سلاح. گاردنر صادر شده فقط دو احضاریه برای 36 بازداشت قرار گرفت که در هفته اول ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de