درآمد ثابت: سقوط نرخ بهره چیست ؟ راه هایی برای کاهش مجدد خطرات سرمایه گذاری

به عنوان بیشترین درآمد ثابت, محصولات با قفل-در دوره سرمایه گذاران باید نگاه خود را نزدیک میان مدت و بلند مدت نقدینگی نیاز دارد.

کاهش نرخ بهره از درآمد ثابت محصولات از قبیل سپرده های بانکی و طرح های پس انداز را تحت تاثیر ریسک گریزی سرمایه گذاران. به عنوان افتادن منافع را کاهش بازده سرمایه گذاران فردی را در حال حاضر باید برای نگاه در راه های مختلف به منظور کاهش ریسک سرمایه گذاری مجدد و تنوع بخشیدن به دارایی نمونه کارها. به عنوان بیشترین درآمد ثابت, محصولات با قفل-در دوره سرمایه گذاران باید نگاه خود را نزدیک میان مدت و بلند مدت نقدینگی و نیازهای مالی اهداف و حتی پست-اظهارنامه مالیاتی قبل از سرمایه گذاری.

پس انداز های کوچک: هنوز هم بهتر از سپرده های بانکی

پس از رزرو بانک هند قطع مخزن نرخ 75 واحد (bps) به 4.4% در مارس 27, بانک ها باید در کاهش نرخ سپرده بیش از حد. در واقع FD نرخ در آینده شده است را برای شش ماه گذشته. بانک دولتی هند کاهش نرخ بهره در FDs دو بار در ماه مارس است.

اخبار مرتبط

به طور مشابه, در یکی از شدیدترین-تا کنون کاهش, دولت کاهش نرخ پس انداز های کوچک تا 140 واحد با اثر از سه ماهه اول 2020-21. در حالی که این کاهش را کاهش می دهد درآمد از سپرده گذاران آن کمک خواهد کرد که بانک ها برای کاهش نرخ وام های خود را به عنوان آنها همیشه ذکر است که بالا بودن نرخ پس انداز های کوچک به عنوان یک مانع موثر کاهش نرخ انتقال است.

حتی پس از کاهش نرخ, نرخ پس انداز های کوچک هنوز هم بالاتر از سپرده های بانکی. در حالی که نرخ بهره به مدت 5 سال مدت سپرده SBI است 5.7% نرخ از 5 سال به اداره پست سپرده است 6.7% تفاوت از 100 bps. یک بیت بر ثانیه است و یک صدم درصد است. محبوب ترین ها در طرح های مانند مک بوک پرو (7.1%) Sukanya Samriddhi Yojana (7.6%) اضافه شده مالیاتی بهره مند شوند که در نتیجه بازده بالاتر. بنابراین سرمایه گذاران باید از سرمایه گذاری `1.5 لاخ در یک سال مالی در این طرح و دریافت مالیات بالاتر-رایگان بازده در بلند مدت. نرخ بهره از دیگر کوچک و پس انداز طرح مانند 5 سال پس انداز ملی گواهی خواهد بود 6.8% و 5 سال ماهانه درآمد طرح (6.6%); 124-ماه Kisan Vikas Patra (6.9%) و شهروند ارشد پس انداز طرح در 7.4%.

شرکت سپرده: آج با احتیاط

از آن خواهد شد وسوسه انگیز برای سرمایه گذاران برای رفتن به شرکت سپرده به آنها پرداخت بهره بالاتر, اما آنها می تواند مخاطره آمیز باشد و ممکن است به طور پیش فرض در پرداخت بهره و حتی مقدار اصلی. یک میزبان از شرکت املاک و مستغلات را به قصور در بازپرداخت در گذشته و اخیرا مالی غیر بانکی شرکت های مانند دیوان مالی مسکن با مسئولیت محدود را به قصور در بازپرداخت و همه متوقف زودرس و برداشت از آن سپرده است.

شرکت ثابت سپرده وام های نا امن که در آن بازپرداخت اصل و سود تضمین شده نیست. در صورت هر گونه پیش فرض و یا تاخیر و سرمایه گذاران باید کمی مراجعه کنند. یک سرمایه گذار باید تجزیه و تحلیل صورتهای مالی و عملکرد شرکت و مدیریت آن را به تصمیم گیری آگاهانه قبل از سرمایه گذاری در شرکت سپرده.

در دراز مدت نیاز: برای مالیات اوراق قرضه

سرمایه گذاران بلند مدت باید نگاه معاف از مالیات اوراق قرضه شرکت های بخش دولتی مانند IRFC, PFC NHAI, HUDCO, REC, NTPC و NHPC. به عنوان وجود نداشته است و تازه مسائل از جمله اوراق قرضه پس از سال 2016 سرمایه گذاران می توانند با خرید این اوراق قرضه از بازار ثانویه است. نه نیاز به پرداخت مالیات بر سود به دست آورده در چنین اوراق قرضه باعث می شود آنها را جذاب تر از دیگر مشمول مالیات ابزار بدهی. در حالی که پرداخت سود این اوراق معاف از مالیات خواهد بود وجود دارد مالیات بر سود سرمایه اگر یک سرمایه گذار به فروش می رساند قبل از بلوغ در سود است.

معاف از مالیات اوراق قرضه باعث می شود سرمایه گذاری عاقلانه برای کسانی که در بالاتر براکت مالیاتی (30%) به عنوان سود سهام مشمول مالیات خواهد شد در دست سرمایه گذار در نرخ های حاشیه ای از این سال مالی است. سرمایه گذاران می توانند قفل در سرمایه خود را برای یک دیگر تصدی و کسب درآمد مالیاتی کارآمد می گرداند. آنها ایده آل گزینه سرمایه گذاری برای ساخت یک نمونه کارها بازنشستگی. تحت معاف از مالیات اوراق قرضه در حالی که سرمایه گذار نمی کند و هر گونه معافیت مالیاتی در بخش 80C بهره تعلق است به طور کامل معاف از مالیات در بخش 10(15)(iv)(h). حتی بازده بالاتر در مالیات اوراق قرضه به عنوان در مقایسه با بانک سپرده نرخ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de