پنج چیز به دیده بان در نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری بحث

Former شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ظاهر خواهد شد روی صحنه در روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس سه روز پیش از نوادا قفقاز. این رویداد نشانه های uber-میلیاردر اولین بار شرکت در یک بحث دموکراتیک داشتن پیوست این زمینه در آبان ماه پس از رقبای خود. در اینجا پنج چیز را به نگه داشتن یک چشم را برای.

1. همه چشم ها در بلومبرگ

بحث احتمال تشدید تنش میان همشهری و رقیب نامزد. برای ماه مهر بوده است سیخ زنی در مخالفان خود را بدون پاسخ. که در مورد به تغییر به طور چشمگیری.

در اوایل این ماه بلومبرگ گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن “سخنرانی می خواند که کسی می نویسد: برای او” و اخراج سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg فقط به عنوان یک سابق “شهردار یک شهر است.” بلومبرگ دارای برچسب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان یک خارج از لمس جناح چپ افراطی که کنترل خود را از دست قلدری آنلاین هواداران است.

2. آیا ساندرز ماندن در دوره?

به عنوان یک پیشرو دموکراتیک نامزد ساندرز کمی به تغییر نظر خود پیام. خود را منظم سخنرانی در مورد نابرابری “مدیکر برای همه” و مالیات ثروتمندان باید shored تا به اندازه کافی از یک پایه به برگزاری نظرسنجی آگهی در کشورهایی مانند نوادا و کالیفرنیا. وجود نقطه های کوچک در خطر بودن زدم با مخالفان خود که در این مرحله باقی می ماند پراکنده و آماده به دست او نامزدی.

3. آیا بایدن را جدی بازی برای نوادا ؟

اگر چه او ثابت خود را در کل مبارزات انتخاباتی برنده Feb. 29 کارولینای جنوبی اولیه بایدن به احتمال زیاد نیاز به اجتناب از شرم آور پایان در نوادا و یا خطر از دست دادن چه حرکت کوچک او را ترک کرده است.

با توجه به اینکه بهداشت و درمان باقی می ماند مسلط نگرانی برای کارگران سازمان یافته در دولت بایدن باید باز به دادگاه کسانی که نگران هستند “مدیکر برای همه” را به معنای پایان جنگ سخت طرح های بیمه خصوصی. اما رای گیری های اخیر از دولت امتیاز به یکی دیگر از جایگاه چهارم به پایان بایدن پس اگر او می خواهد برای برجسته کردن یک پتانسیل گوه موضوع انتظار یک بحث طولانی در بهداشت و درمان.

4. مسابقه به احتمال زیاد به یک مسلط موضوع

به عنوان اولین ابتدایی مسابقه در متنوع دولت دموکرات به احتمال زیاد به رخ کشیدن خود را لیبرال واجد fides وقتی که می آید به مسابقه. با هیچ فرد از رنگ های مقدماتی برای بحث های پویا می تواند ثابت کند بی دست و پا و بدون مدعی است که می تواند خطر طبیعی ادعا می کنند برای حمایت از اقلیت ها.

دو نامزد بایدن و بلومبرگ به احتمال زیاد خواهد شد به چالش کشیده بیشتر در مورد این موضوع. سابق زیرا او ثابت بقای سوم خود در کاخ سفید اجرا در برنده شدن در کارولینای جنوبی که در آن 60 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان سیاه است و دومی به دلیل مطرح صوتی از او ساخت و اظهارات بحث برانگیز در مسابقه و جرم و جنایت.

5. خواهد Klobuchar و Steyer نام رئیس جمهور مکزیک است ؟

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک تکه از چیزهای بی اهمیت برای بسیاری از اعضای عمومی اما دانستن نام متفقین رهبران خارجی استاندارد سوال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در دنباله.

در طول یک Telemundo مصاحبه هفته گذشته نه سن. ctq و نه تاجر تام Steyer می تواند نام رئیس جمهور مکزیک که خواسته. تنها Buttigieg سوم نامزد در مصاحبه با این شبکه تا به حال پاسخ درست است.

در یک کشور غنی با هیسپانیک رای دهندگان مانند نوادا شود جای تعجب نیست اگر این سوال می آید تا دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>