پنج جدید این پارک به ارائه 30 ، 000 شغل در Telangana

تقریبا تمام ₹1.20-لاخ کرور آن صادرات است که Telangana ثبت شده در سال گذشته در آمد از آن و شرکت BPO در غرب و جنوب غربی بخش هایی از حیدرآباد.

به منظور سهولت تراکم این Telangana دولت تصمیم به تمرکز بر بخش شرقی که در آن تنها تعداد انگشت شماری از این شرکت ها مانند Infosys تنظیم کرده بود تا خود دانشگاه.

دولت موافقت کرده است به نیشگون گرفتن و کشیدن مجوزهای داده شده به برخی از شرکت ها زودتر به آهن از مسائل و کمک به آنها برای ایجاد فضای اداری.

پنج پارک های صنعتی در حال حاضر کاربردی برای تبدیل آن به پارک در شرق راهرو. نامه را به دست آنها را در این رویداد است. انتظار می رود که این حرکت جدید را در 35 هکتار از فضای اضافی به این صنعت ایجاد حدود 30000 شغل مستقیم.

پنج شرکت که با دریافت این تبدیل, حروف, خواهد شد راه اندازی شرکت خود را در حدود 25 لاخ فوت مربع در 35 هکتار است.

“این است که در علاوه بر این به حدود 25000 نفر از کارکنان مشغول به کار در NSL آن پارک و Genpact در Uppal” یک مقام رسمی از این اداره گفت.

پرداختن به حیدرآباد شبکه (رشد در پراکندگی) در اینجا در چهارشنبه Telangana آن صنایع و شهری و توسعه شهری وزیر KT راما رائو گفت: دولت به زودی با آمدن شبکه سیاست به صورت پراکنده رشد این بخش در سراسر شهرستان.

در طول برنامه وزیر تحویل تبدیل حروف به کسانی که به دنبال ساخت این پارک در موجود خود را پارک صنعتی قطعات.

“سمت شرقی شهر در حال حاضر شرکت هایی مانند Infosys و Genpact. با شبکه ابتکار ما بیشتر شرکت ها و سرمایه گذاری های آینده نسبت به این بخش از حیدرآباد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de