پنج بچه ها کارکنان اخراج و یا معلق پس از امتناع از خدمت آلاباما افسران پلیس

یک گروه از پنج بچه های کارکنان از کار اخراج شدند و یا به حالت تعلیق این هفته پس از امتناع از خدمت افسران پلیس.

حادثه اتفاق افتاده در دافنه آلاباما در سه شنبه شب هنگامی که سه افسر وارد رستوران با توجه به WHNT 19 اخبارکه اشاره کارکنان سپس گفته تبدیل پشت خود را.

پلیس گفت: خروجی است که شش یا هفت کارکنان درگیر شدند و یکی از آنها گفت: “من نه خدمت به آنها.” افسران پلیس را ترک کرد و رفت به رستوران.

رستوران ارسال یک پیام بر روی Facebook و گفت که اقدامات آن گرفته شده عبارتند از: “فسخ و تعلیق کارکنان درگیر است.”

حق رای دادن را به طور موقت نزدیک به طوری که کارکنان می توانند با دریافت “خدمات آموزشی” با یک نماینده از دافنه اداره پلیس این بیانیه اضافه شده است. مشتریان نیز مطمئن باشید که آن دسته از کارکنان “را نمایندگی پنج بچه و یا محلی حق رای دادن.”

دافنه اداره پلیس نیز با ارسال بیانیه ای در Facebook ضمن تشکر از این رستوران به آن “کل همکاری است.”

“دافنه اداره پلیس قدردانی فوران حمایت از جامعه ما و از حامیان اجرای قانون در سراسر کشور” در این بیانیه خوانده شده در بخش. “ما همچنین می خواهم برای تشکر از پنج بچه در یک شرکت و در سطح محلی. ما کار کرده اند از طریق این وضعیت شده است وجود دارد و در مجموع همکاری است. دافنه اداره پلیس فکر نمی کند که این اقدامات از چند کارکنان نشان دهنده پنج بچه به عنوان یک کل است.”

چندین ساکنان محلی می تواند دیده می شود ایستاده در خارج از رستوران زیر اخبار برگزاری علائم نشان دادن حمایت برای اجرای قانون محلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im