Telangana صنايع و آن وزیر K. T. راما رائو تحویل تخصیص زمین در نامه به پنج MedTech شرکت هایی که در حال راه اندازی واحدهای خود را در MedTech پارک در حیدرآباد.

ارائه سخنان پایانی در BioAsia راما رائو گفت: “جهانی زیستی-انجمن کسب و کار دریافت کرده است یک پاسخ قاطع از نمایندگان که از 37 کشور جهان و به طور فعال شرکت کننده (در آن). من نگاه به جلو به دیدن BioAsia 2021 که در نهایت می تواند حتی بزرگتر و بهتر است.”

در یک جلسه در زنان در علوم زندگی, بهداشت و درمان و تکنولوژی – سفر از آرزوی الهام بخش’, Swati Piramal معاون منشي Piramal شرکت های مشترک, تجربه خود را در چگونه او را به دست آورد ₹10-کرور شرکت و تبدیل Piramal علوم زندگی به یک ₹5,000-کرور ،

Swati Piramal پیشنهاد کرد که Telangana دولت باید آماده حدود 10 لاخ دختران در علوم و ریاضی برای فعال کردن آنها را به استخدام در زندگی علوم صنعت به دولت به عنوان یک مرکز بزرگ برای داروسازی و بیوتکنولوژی میباشد.

سارا McMullen معاون مدیر USFDA هند گفت: “شرکت ها باید باز و شفاف با تنظیم کننده در ارائه اطلاعات کافی و جامع پاسخ ظرف مدت مقرر از 15 روز از مشاهدات یافت به آدرس نگرانی های خود را. اطمینان حاصل خواهد کرد که درک بهتر از این مشکل و فعال صاف مصوبات.”

به گفته او USFDA است انجام حدود 200 بازرسی در هر سال است و ادامه خواهد داد و در این سال بیش از حد.

اینتل

به عنوان بخشی از BioAsia 2020 اینتل اعلام کرد ‘اینتل AI کاربردی مرکز تحقیقات’ در حیدرآباد و راما رائو رسما افتتاح مرکز از افتا جهانی کنوانسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im