پنج مزایای در نظر گرفتن صفحه اصلی وام

home loan, income taxوام خانه است که احتمالا بزرگترین مالیاتی-صرفه جویی در ابزار به لطف تعدادی از کسر مالیات موجود در بخش 24, 80C و 80EEA از درآمد مالیاتی عمل می کنند.

وام هنگامی که مدیریت خوبی است و بزرگترین realiser از رویاهای ما. و وقتی که می آید به زندگی هدف به عنوان قابل توجهی به عنوان خرید یک خانه یک خانه وام یک ابزار است که مزایای بی شماری از مردم است. وجود دارد بسیاری از میان ما که پول برای خرید یک خانه بدون نیاز به کمک یک وام. آنها اغلب به صورت یک معضل: آنها باید اگزوز پس انداز خود را به خرید یک ملک و جلوگیری از بدهی و یا گرفتن وام به جای ؟ وجود دارد هیچ “one-size-fits-all” در پاسخ به این.

که گفت: کمبود بودجه است نه تنها دلیل که چرا مردم را به یک وام مسکن. این تامین مالی تسهیلات همراه با تعدادی از مزایای به فریب مالکان مشتاق. وام مسکن یکی از ارزان ترین وام گرفتن از ابزار است که می آید با یک نرخ بهره پایین. بر خلاف وام های دیگر وجود دارد صفر مجازات پیش پرداخت در صفحه اصلی وام با نرخ بهره شناور است. پس قطعا وجود دارد برخی از مزایای در نظر گرفتن وام مسیر.
مزایای مالیاتی تحت وام مسکن

اخبار مرتبط

وام خانه است که احتمالا بزرگترین مالیاتی-صرفه جویی در ابزار به لطف تعدادی از کسر مالیات موجود در بخش 24, 80C و 80EEA از درآمد مالیاتی عمل می کنند. هم واجد شرایط خانه وام گیرنده می تواند ادعا می کنند در مجموع کسر مالیات از تا تومان 5 لاخ ( Rs 1.5 لاخ در اصل بازپرداخت در بخش 80C تومان به علاوه 2 لاخ در بهره وام جزء در بخش 24 تومان به علاوه 1.5 لاخ در بهره وام جزء در بخش 80EEA اگر او مطابق با معیارهای واجد شرایط بودن) است که می تواند کمک به او را کاهش بدهی مالیاتی خود را توسط Rs 1.5 لاخ اگر او می افتد زیر 30 درصد درآمد مالیاتی براکت.

فرصت خود را به رشد صندوق

حتی اگر شما قادر به خرید خانه خود را با استفاده از صندوق ممکن است شما هنوز هم می خواهید به سود تسهیلات وام مسکن به صرفه جویی در مالیات است. بنابراین شما می توانید سرمایه گذاری وجوه خود را به کسب و جذاب بازگشت. برای مثال نرخ بهره در حال حاضر در شناور نرخ وام خانه در محدوده بین 7.9 درصد به 8.3 درصد در سال بسته به نمره اعتباری خود را مبلغ وام و تصرف. این رکورد نرخ پایین در حال حاضر ارائه شده پس از RBI را رهنمود به وام دهندگان به لینک خرده فروشی نرخ وام به یک خارجی معیار مانند مخزن رای دادن.

بنابراین در یک وام مسکن در 8% نرخ بهره, اجازه دهید ما فرض کنید کل مقدار بهره در وام مسکن خود را است تومان 3.5 لاخ در یک سال و شما قادر به اگزوز کل کسر موجود در بخش 24 و بخش 80EEA. این به این معنی اگر شما سقوط در 30 درصد براکت مالیاتی, شما قادر خواهید بود برای صرفه جویی در مالیات به Rs 1.05 لاخ. به طوری موثر هزینه استقراض وام خانه خود را تنها 5.6% p.یک. شما می توانید با خیال راحت کسب 7.5%-10% p.یک. با سرمایه گذاری وجوه خود را در ابزار های مختلف. به این ترتیب, شما می توانید کسب بازده بالاتر در خود صندوق و پرداخت کمتر بهره موثر وام خانه خود را بسته به چه مقدار مالیات شما می توانید ذخیره و بازدهی چشم انداز.

نقدینگی سود

هنگامی که شما با یک بحران نقدینگی و مجبور به تامین مالی تسهیلات مثل وام شخصی یا collateralised وام ممکن است هزینه شما بسیار علاقه بیشتری را در مقایسه با وام خانه خود میزان سود. پس چرا خود را با استفاده از بودجه خود را زندگی می کنند و در یک بحران نقدینگی برای خرید یک خانه ؟ وجوه خود را محافظت از شما در برابر زندگی ابهامات و کمک به دیدار مهم دیگر اهداف مالی.

علت سعی و کوشش ملک توسط بانک

بانک ورزش سخت به علت سعی و کوشش قبل از تامین مالی یک پروژه چیزی است که باعث کاهش خطر خود را به یک سطح بزرگ. آنها بررسی پروژه اسناد مرتبط با آن عنوان و قانونی گواهی عدم سوء پیشینه قبل از تصویب وام بر روی آن. بنابراین هنگامی که شما یک وام مسکن از بانک که در حال حاضر تصویب این پروژه می شود آن را امن تر از یک پروژه تایید نشده.

زمانی که به خرید یک خانه با استفاده از بودجه خود را

وجود دارد هیچ پاسخ به “بودجه خود را در مقابل وام خانه” معضل است. خود را با استفاده از صندوق برای خرید یک خانه می تواند یک گام خوب زمانی که شما کاملا مطمئن باشید که آن را نمی خواهد شما را تحت تاثیر مهم دیگر اهداف مالی و شما می تواند با سمت چپ به اندازه کافی نقدینگی حتی پس از ساخت پرداخت شود. انجام این کار می تواند یک گزینه قابل دوام حتی برای کسانی که احساس ناراحت کننده در رسیدگی به بدهی های بلند مدت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>