Fitch راه حل کاهش هند FY21 تولید ناخالص داخلی پیش بینی رشد به 1.8 درصد

Fitch Solution, india gdp growth, gdp growth forecast,  COVID-19, GDP forecast,indian economy,private consumption“ما در حال حاضر انتظار می رود مصرف خصوصی به قرارداد در مقابل ضعیف گسترش قبلا با توجه به مقیاس بزرگ از دست دادن درآمد در سراسر اقتصاد در مواجهه با مشکلات داخلی شیوع COVID-19” آن گفت:.

Fitch راه حل در روز دوشنبه کاهش رشد اقتصادی هند پیش بینی برای سال مالی 2020-21 به 1.8 درصد گفت: مصرف خصوصی است به احتمال زیاد قرارداد با توجه به مقیاس بزرگ از دست دادن درآمد در صورت بدتر شدن داخلی شیوع COVID-19.

“در طول هفته گذشته ما همچنان به تنظیم کردن کشور ما خاص رشد واقعی تولید ناخالص داخلی پیش بینی در پشت کم مداوم قیمت نفت و گسترش گسترش COVID-19. ما پیش بینی مایع باقی می ماند و حتی با وجود های اخیر رو به پایین تجدید نظر ما معتقدیم که خطرات باقی می ماند اریب به حرکت نزولی” رتبه آژانس گفت.

اخبار مرتبط

برای هند آن گفت: نرخ رشد تولید ناخالص داخلی برای 2020-21 (مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021) تجدید نظر شده است به 1.8 درصد از 4.6 درصد قبلا. “ما در حال حاضر انتظار می رود مصرف خصوصی به قرارداد در مقابل ضعیف گسترش قبلا با توجه به مقیاس بزرگ از دست دادن درآمد در سراسر اقتصاد در مواجهه با مشکلات داخلی شیوع COVID-19” آن گفت:.

فیچ همچنین راه حل های پیش بینی شده عمیق تر انقباض در سرمایه گذاری ثابت به عنوان کسب و کار را انتخاب کنید برای کاهش در هزینه های سرمایه برای حفظ پول نقد در میان افزایش عدم اطمینان اقتصادی. “آهسته رول از محرک های مالی توسط دولت مرکزی تنها به تشدید اقتصادی هند گلایه” به آن اضافه شده است.

چین در آن تجدید نظر رو به پایین آن سال 2020 تولید ناخالص داخلی واقعی هوا به 1.1 درصد از 2.6 درصد قبلا به منعکس کننده تاثیر بدتر شدن چشم انداز اقتصاد جهانی.

“تولید ناخالص داخلی واقعی (چین) قرارداد توسط تیز 6.8 درصد y-o-y در Q1 سال 2020 پیش بینی کنونی ما نشان دهنده دیدگاه ما این است که مصرف خصوصی و خالص صادرات ادامه خواهد داد به کشیدن به شدت” آن را گفت. “در ضمن هدفمند محرک های مالی باید ثابت رشد سرمایه گذاری در آمده نسبتا مسطح در حالی که دولت قوی مصرف ارائه خواهد شد بخش عمده ای از حمایت و جلوگیری از یک سال انقباض در سال 2020 است.”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im