تامیل نادو است که به دنبال ₹از 1000 کرور روپیه برای توسعه زیرساخت های ماهیگیری و اضافی ₹247 کرور برای توسعه بخش کشاورزی از دولت مرکزی Pradhan Mantri Matsya Sampada Yojana (PMMSY) طرح.

این ₹20,050-کرور شیلات طرح توسعه اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در ماه مه به عنوان بخشی از طرح دولت برای پرش شروع Covid-19-ضربه به اقتصاد است. دولت مرکزی را در ₹9,407 کرور روپیه متحده ₹4,880 کرور و (ذینفع) بخش خصوصی ₹5,763 کرور و این طرح برای اجرا در بین 2020-21 و 2024-45.

از ₹20,050 کرور مبلغ سرمایه گذاری ₹5,000 کرور شده است اختصاص داده شده برای توسعه بنادر ماهیگیری و ₹640 کرور برای کشت جلبک دریایی.

بودجه برای ماهیگیری مادون

تامیل نادو است مدیر شیلات و GS Sameeran گفت BusinessLine که دولت به تهیه زمین برای ₹از 1000 کرور روپیه کمک مالی برای توسعه زیرساخت های ماهیگیری. این شامل بهبود زیرساخت ها در 11 ماهیگیری بنادر و imrpving زیرساخت های 600-odd ‘ماهی فرود نقاط’ به ‘ماهی فرود مراکز با ریخته و حراج سالن که در آن گرفتن را به کار گرفته گلاب. بخش خصوصی خواهد بود دعوت به راه اندازی اتاق سرد در بنادر.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط تامیل نادو را شیلات وزارت امور خارجه به 1 میلیون دریایی fisherfolk در 608 دریایی روستاهای ماهیگیری و 62 مخازن. یکی دیگر از 2,30,000 ماهیگیران در درگیر های داخلی شیلات.

تامیل نادو فرستاده است یک پیشنهاد به مرکز ₹247 کرور مورد نیاز برای جلبک دریایی توسعه در دولت است. این گزارش شامل یک جلبک دریایی پارک’ در رمسورم, مرتب کردن بر اساس یک شهرک صنعتی که در آن بخش خصوصی را راه اندازی واحدهای فرآوری.

پرسید: اگر آن را نمی شد یک نسبت بالا از ₹640 کرور به معنای کل کشور Sameeran گفت که در تامیل نادو نیاز به پول به دلیل آن در حال حاضر قوی جلبک دریایی صنعت است که می تواند توسعه یافته بیشتر است.

جلبک دریایی تولید

جلبک دریایی اشاره به طیف وسیعی از گیاهان دریایی روت شده و شناور که در حال غنی در تغذیه. خود عصاره مورد استفاده در مواد غذایی و دارویی و مواد مغذی گیاهی صنایع.

در مندپم در جنوب تامیل نادو حدود 900 خانواده fisherfolk مشغول شده اند در بخش کشاورزی برای سه دهه با هر خانواده درآمد بین ₹8,000-12,000 یک ماه از این فعالیت است. جلبک دریایی کشاورزی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک محور ایجاد اشتغال و فعالیت است.

اگر چه هند دارای پتانسیل بسیار زیاد این حرفه باقی مانده است محدود به مندپم اما در حال حاضر دولت هند مشتاق است که به این همه در امتداد خط ساحلی کشور. کشور امروز تولید حدود 20 ، 000 تن از جلبک دریایی. Rajeev Ranjan, منشی, وزارت شیلات گفت که این کشور تولید می تواند به راحتی مقیاس به 1 میلیون تن است. تولید جهانی تخمین زده می شود در حدود 33 میلیون تن به ارزش 8 میلیارد دلار است. چین حساب برای بیش از نیمی از آن و اندونزی و فیلیپین برای بیشتر از بقیه.

تامیل نادو با هدف به دست گرفتن رهبری Sameeran صحبت در مورد راه اندازی توسعه مهارت و مراکز R&D آزمایشگاه به تنظیم شود تا در پنج سال آینده. مهد کودک برنامه ریزی شده ساخته شود در دریا که در آن ماهی نیز می تواند کشت.

یک ایده برای ایجاد یک قدرت در خطوط توتون و تنباکو در هیئت مدیره مطرح شده است به انجام مزایده به طوری که جلبک دریایی کشاورزان استفاده قرار گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im