در ضخامت از مبارزه با Covid-19 گیر شاخص تورم مصرف کننده (M)-حکومت کرالا دولت در جمع احزاب مخالف در یک بستر مجازی برای نمودار کردن یک مشترک در دوره امرار معاش مسائل و بحران اقتصادی است که به طور همزمان اتفاق می افتند. کرالا وزیر دارایی TM توماس اسحاق آموزش اقتصاددان گفت BusinessLine که هند با آن مواجه است حمله به فدرالیسم اقتصادی است و نیاز فوری برای ایالات متحده برای مبارزه با این مرکز را افزایش و تحکیم قدرت مالی. گزیده ای:

آنچه که نیاز فوری برای ایالات متحده به همراه در این زمان ؟

هر دولت است مبارزه مستقل با دولت مرکزی در بیشتر یا کمتر همان مسائل است. وجود دارد بسیاری از بحث در مورد مسائل مشابه در دانشگاه ها به عنوان به خوبی. اما آنها قرار ندهید سر خود را با هم.

تنها صدای ما را بشنود که از دولت مرکزی است. وجود دارد بسیاری از استبداد در مرکز تصمیم گیری است. این خطرناک است. نیاز فوری وجود دارد برای اطلاعات بیشتر مشاوره به خصوص با ایالات متحده هستند که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

اما GST شورای نشده است به نام حتی یک بار از این بحران آغاز شد. ما فکر می کنیم باید یک کاتالیزور در نظر گرفتن این گفتمان بیشتر است.

هنگامی که ما در مواجهه با یک مشکل پیچیده یک خطی یک طرفه رویکرد به عنوان یکی از نمایش گذاشته شده توسط این مرکز است نه خلاق است.

احزاب مخالف نیاز به قرار دادن سر خود را با هم و تدوین متنوع و خوبی در نظر گرفته رویکرد در پرداختن به دوقلو مسائل زندگی و امرار معاش به آدرس نگرانی های بهداشتی و همچنین بحران عمیق اقتصادی که خیره در ما.

ما نیاز به راه حل های خلاق نه کف زدن دست و سوختن لامپ. بودجه بی ربط است در حال حاضر. ما نیاز به یک رویکرد جایگزین.

بحران آغاز شده بود و حتی قبل از Covid-19 وارد شده و تنها راه حل این مرکز با آمد مالیات شرکت امتیازاتی که کسب و کار تا به حال حتی نمی خواست!

در میان این بحران همه آنها آمده اند تا با یک بخل ورزد ₹15,000 کرور برای ایالات متحده.

اما آنها فکر نمی کنم دو بار قبل از اینکه به طور آهسته از ₹50,000 کرور به سهم بازار را به آدرس صندوق بحران است. و هیچ بتنی طرح هنوز به نشانی بزرگتر بحران اقتصادی که زدم کارگران مهاجر و فقیر بیشتر به پایین. ما می خواهیم به آن را روشن است که ما باید یک جایگزین موقعیت و ما نمی خواهد قبول این عمل انجام شده.

برخی از رهبران اپوزیسیون ترس شرایط اضطراری مالی. آیا شما موافق هستید ؟

دلایلی وجود دارد برای این کار ابتدا با رفتار خودسرانه که در آن تصمیمات گرفته شده توسط مرکز. من را به demonetisation و خنده دار منطق بود که مطرح برای چنین یک مرحله شدید. آن را به حال فاجعه پس از اثرات, اما نمی, جلوگیری از آنها را. تصمیم گیری در این مرکز همچنان باقی می ماند خودسرانه و بدون حتی اندکی از فرآیندهای مشورتی که باید قبل از آنها. و آنچه که من ممکن است بپرسید که وزارت دارایی انجام شده است ؟ دولت در آستانه فروپاشی مالی وجود دارد اما هیچ کمک و آینده آنها حتی انجام حداقل پایه و که ما منجر به این باور است که آنها در حال پیدا کردن alibis برای تحمیل شرایط اضطراری مالی. مالی فدرالیسم است که در حال حاضر تخریب و یک اورژانس مالی ما ترس خواهد بود نهایی آن ناقوس مرگ.

دولت وزرای شد خاص خود را ذکر FRBM عمل و GST که باید محدود مالی خود را در فضا. چه نظر ؟

با FRBM من می تواند تضمین کند که هیچ دولت می تواند یک سیستم بهداشت و درمان. کرالا است که تامین مالی بهداشت و آموزش و پرورش در حال اجرا درآمد کسری بودجه. این یک واقعیت است که اکثر متحده درآمد خود را کسری بودجه را به صفر با صرف پول آنها. آنها حافظه آن در دولت هند اوراق بهادار. تا این بحران آغاز شد ₹1.5 تریلیون دلار از پول دولت در, دولت هند اوراق بهادار. می تواند وجود داشته باشد چیزی بیشتر رسوا? متحده پرداخت به طور متوسط 8 درصد بهره و آنها را در اوراق بهادار دولتی به میزان 4.5 درصد است. این دیوانه است. این چیزی است که FRBM است که وادار کردن دولت به انجام. کرالا می خواهد برای ساخت زیرساخت ها و نیاز های اضافی قرض گرفتن. اما این مرکز اجازه نمی دهد که. FRBM به شدت curtails ایالات مالی فضایی.

همانطور که برای GST کرالا بودن مصرف دولت محاسبه شد که کرالا به خوبی انجام خواهد داد. اولیه فکر که ایده GST مطرح شد قبل از قدرت کمیته مالیات بر ارزش افزوده به رهبری Ashim Dasgupta بود که به سود مالی بیشتر فضا به عنوان پایه مالیاتی وسیعتر با گنجاندن خدمات مالیاتی ما قادر خواهد بود برای قرار دادن یک درآمد خنثی رای به طوری که وجود دارد این است که درآمد بیشتر و ثالثا این کمیته توصیه می شود طیف وسیعی است که در آن ایالات متحده خواهد بود برای قرار دادن رای. تحت مالیات بر ارزش افزوده در حال حاضر وجود دارد چند محدودیت است. آن را تبدیل به قانونی پس از GST تاسیس شد. اما همه چیز باید معلوم شد کاملا متفاوت است. مرکز وتو در GST شورای. در بالا از آن درآمد در حال سقوط است.

چه تاثیر Covid-19 در کرالا به طور خاص ؟

فوری تاثیر در کرالا وحشتناک خواهد بود. ما در انتظار برخی از پنج لاخ مهاجران به بازگشت. آن را ممکن است بالاتر است. ما باز یک سیستم ثبت نام دیروز. در عرض 24 ساعت بیش از دو لاخ نفر ثبت شده است. این مقیاس از بازگشت مهاجرت که به معنی معکوس چند اثر در کرالا اقتصاد است. حواله را تشکیل می دهند حدود 30 درصد از GSDP. این خواهد شد که تاثیر جدی بر اقتصاد کلان دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی