دادگاه FISA به اشتباه می گوید Fusion, GPS, بود حفر کردن خاک بر هیلاری کلینتون نه تهمت

یک حکم توسط دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی در روز چهارشنبه به اشتباه گفت که تلفیقی GPS مخالفان شرکت تحقیقاتی که استخدام انگلیسی سابق جاسوسی کریستوفر استیل در سال 2016 شد و به دنبال خاک بر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون به جای آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دادگاه گفت: آن را رفع خودنمایی خطا پس از واشنگتن آزما آن را آورده به آن توجه شود.

قاضی جیمز Boasberg دادگاه به ریاست قاضی با اشاره به نظارت بر اطلاعات خارجی قانون برنامه برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه در یک شنبه نظر و در میان اشاره به بسیاری از معایب حذفیات و واقعی خطاها در نظارت الکترونیکی براده کشف شده توسط وزارت دادگستری watchdog او ساخته شده است یک اشتباه خود را.

“اگر چه از همان ابتدا این برنامه اذعان کرد که به احتمال زیاد تعصب سیاسی از کسی که استخدام استیل … اطلاعاتی که تایید سیاسی ریشه های استیل گزارش نمی شد” Boasberg اعلام کرد.

او سپس به اشتباه به نقل از یک پاورقی از اولین FISA نرم افزار نوشتن: “اف بی آی حدس که [کسی که استخدام استیل] به احتمال زیاد به دنبال اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بی اعتبار ساختن [کلینتون] کمپین.”

در FISA برنامه اظهار داشت: “اف بی آی حدس است که شناسایی آمریکا فرد به احتمال زیاد به دنبال اطلاعات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بی اعتبار ساختن نامزد #1 انتخاباتی.”

“نامزد #1” بود تهمت نمی کلینتون.

“با تشکر از شما برای اشاره از این” دیوید فروشندگان عمومی و امور افسر اداری از دادگاه های ایالات متحده گفت واشنگتن آزما وقتی, واقعی, تناقض بود رله به دادگاه. “این یک خطا است که اصلاح خواهد شد.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz منتشر شده یک گزارش در ماه دسامبر که با انتقاد از وزارت دادگستری و اف بی آی برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به FISA نظارت از صفحه که مشکوک بودن یک عامل برای روسیه بود اما هرگز به اتهام تخلف و برای آن سنگین تکیه بر استیل شهوت پرست و تایید نشده پرونده.

استیل قرار داده و تحقیقات خود را با هم در سال 2016 در دستور Fusion GPS بود که بودجه توسط کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت.

استیل دموکراتیک و خیرین از جمله این واقعیت است که انتخابات ریاست جمهوری بود که در نهایت او پرداخت شد نشان داد به دادگاه FISA تا زمانی که به خوبی پس از این صفحه: نظارت به پایان رسید.

Boasberg گفت: وجود دارد “شکی نیست که دولت نقض وظیفه خود از انتظاری به دادگاه با توجه به آن برنامه های کاربردی” و “فرکانس و جدیت از این اشتباهات … باید به سوال نامیده می شود قابلیت اطمینان از اطلاعات اتمام حجت در دیگر FBI برنامه های کاربردی.”

مارک الیاس که سر پرکینز Coie سیاسی قانون گروه بود مشاور کل ایالت کالیفرنیا کامالا هریس را شکست خورده پیشنهاد ریاست جمهوری برگزار شد و همان موقعیت در کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

کلینتون سابق انتخابات ریاست جمهوری مدیر رابی Mook گفت: در سال 2017 است که او مجاز الیاس به استخدام یک شرکت حفاری تا خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با روسیه در سال 2016. “من وکیل ما, و من به او تخصیص بودجه به تحقیق در این خصوص بین المللی جنبه,” او گفت:.

Mook گفت: الیاس بود دریافت اطلاعات از Fusion GPS مورد پژوهش به تهمت و روسیه در سال 2016 و الیاس و سپس به صورت دوره ای در جریان کلینتون در مبارزات انتخاباتی مورد یافته است.

“ما جلسات که قرار شد با هم توسط شرکت حقوقی با اطلاعات” Mook گفت. “من افتخار می کنم که ما قادر به جمع آوری برخی از تحقیقات به ارمغان آورده است که این به نور.”

اف بی آی گفته استیل در اکتبر سال 2016 آن را به صفحه و همچنین تهمت کمپین کاردانی جورج پاپادوپاولوس آینده تهمت مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و تهمت مدیر کمپین پل Manafort. استیل همراه تصویب حداقل برخی از این اطلاعات به Fusion.

پرکینز Coie پرداخت شد بیش از 12 میلیون دلار بین سال 2016 و 2017 را برای کار خود را به نمایندگی از کلینتون و DNC. با توجه به آن بنیانگذار شرکت گلن سیمپسون, Fusion, GPS, بود و در پرداخت 50000 دلار در هر ماه از پرکینز Coie و فیوژن پرداخت استیل تقریبا $168,000 برای کار خود را.

پرکینز Coie گفت: در یک ماه اکتبر 2017 نامه ای که آن را به حال استخدام فیوژن GPS ادعا مخالفت تحقیقات شرکت “نزدیک پرکینز Coie” در ماه مارس سال 2016 با علم به این که پرکینز Coie به نمایندگی از کلینتون و DNC و پرکینز Coie سپس “درگیر” فیوژن در آوریل آن سال “به انجام انواع خدمات پژوهشی در طول سال 2016 انتخابات چرخه.”

الیاس خودش شخصا “حفظ Fusion GPS و … برای انجام پژوهش” و بنابراین “از طرف کلینتون در مبارزات انتخاباتی و DNC” با توجه به یک گزارش از واشنگتن پست.

برایان Fallon, سابق, ملی, دبیر مطبوعاتی برای کلینتون در کمپین دفاع از الیاس.

“مارک شناخته شده است به عنوان یکی از مهمترین ماهر و حرفه ای در دموکراتیک سیاست علاوه بر اینکه حزب برتر انتخابات وکیل” فالون گفت: در سال 2017. “من لعنت خوشحالم که او به دنبال این نمایندگی از کمپین ما و تنها تاسف بیشتر از این مواد بود و نه تایید شده در زمان رای دهندگان به آن را یاد بگیریم قبل از انتخابات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im