اولین ووهان بیمارستان خاموش به عنوان تعدادی از موارد به شدت افت

این شهر چینی در مرکز coronavirus اپیدمی بسته شده است برای اولین بار از 16 به خصوص ساخته شده در بیمارستان با عجله قرار داده تا برای درمان افراد مبتلا به این ویروس پس از آن مرخص آخرین آن در بهبود بیماران, دولت, پخش دوربین مدار بسته در روز دوشنبه گفت:. خبر از بسته شدن همزمان با کاهش در موارد جدید در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان اما چین همچنان در هشدار برای مردم, بازگشت به خانه, با این ویروس از کشورهای دیگر که در آن گسترش یافته است.

شیوع تحت کنترل

“سریع روند افزایش ویروس موارد در ووهان کنترل شده است,” Mi فنگ سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: یک جلسه. Mi گفت: “شیوع بیماری در هوبئی خارج از ووهان در حال پیشتر و استان های خارج از هوبئی در حال نشان دادن یک روند مثبت است.”

پس از آنچه برخی از منتقدان گفته بود که در ابتدا مردد پاسخ به این ویروس جدید چین اعمال محدودیت های گسترده سعی کنید به آن را متوقف کند از جمله گسترده تعلیق حمل و نقل و گسترش یک ماه در تعطیلات سال جدید در سراسر کشور است.

Mi گفت: مقامات را گذار از “کلی مهار به هدف مهار” اقدامات با تمرکز بر مهار در داخل جوامع و درمان های پزشکی.

ووهان را حزب کمونیست رئیس چن Yixin مورد ستایش قرار داد دولت ویروس پيشگيري و گفت که او انتظار می رود تعداد موارد جدید به زودی به کمتر از 100 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de