اولین عضو از کنگره برای تست مثبت برای coronavirus بازیابی و داوطلبان برای اهدای پلاسما

تشکر. ماریو دیاز-Balart بهبود از coronavirus پس از تبدیل شدن به اولین کنگره برای تست مثبت برای این بیماری است.

“امروز بعد از اینکه تلقی #COVID19 رایگان توسط دکتر, من قادر به اتحاد دوباره با خانواده ام در میامی” فلوریدا جمهوری خواه اعلام کرد در روز یکشنبه را صدای جیر جیر.

او اضافه کرد که او قصد دارد برای اهدای پلاسما برای کمک به بیماران دیگر نوشتن “هر چند هنوز کمی ضعیف احساس می کنم هست و من اعمال می شود برای شرکت در @RedCross اهدای پلاسما به کمک به کسانی که با جدی و یا بلافاصله تهدید کننده زندگی COVID-19 عفونت.”

دیاز-Balart, 58, تشخیص خود را اعلام کرد در اواسط ماه مارس پس از در حال توسعه یک سردرد و تب است. او به زودی پیوست دموکرات یوتا در کنگره بن McAdams. از آن پس جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی و مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهام از کارولینای جنوبی یک دموکرات و مایک کلی از پنسیلوانیا یک جمهوری خواه باید آزمایش مثبت برای coronavirus. دموکراتیک تشکر. Nydia Velazquez نیویورک نیز تشخیص داده و با یک “فرض coronavirus عفونت است.”

هفته گذشته سازمان غذا و دارو آغاز شد امکان جدید “خون مربوط به” تجربی درمانی به کمک “به طور جدی بیمار” coronavirus بیماران مبتلا به نام نقاهت پلاسما و کاسته قدیمی دهه محدودیت های که مسدود شده فعال جنسی مردان همجنسگرا از اهدای خون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de