بانوی اول Melania Trump مشترک یک پیام عید پاک با ایالات متحده با تجلیل کاخ سفید تخم مرغ عید پاک رول سنت از خواندن یک داستان کودکان.

بانوی اول گفت که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از خودش خواندن یکی از مورد علاقه عید پاک کتاب حتی اگر بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه شده و او قادر به خواندن به کودکان در فرد این سال است.

“عید پاک مبارک! در حالی که من قادر به خواندن به کودکان در #WHEasterEggRoll من هنوز هم می خواهم به افتخار سنت سالانه و به اشتراک گذاری یک مطلب از یکی از مورد علاقه من عید پاک کتاب – ‘خرگوش کوچک,'” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی همراه با فیلم از خواندن این کتاب.

کاخ سفید تخم مرغ عید پاک رول لغو شد در مه “از فراوانی از احتیاط” بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

“بهداشت و ایمنی از همه آمریکایی ها باید اولویت اول به خصوص در حال حاضر” بانوی اول در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

“من عمیقا تاسف این لغو, اما ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار در کوتاه مدت برای اطمینان از سالم کشور برای دراز مدت. در طول این زمان من همه را تشویق به گوش دادن به دولت و مقامات محلی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور کمک به حفاظت از سلامت و رفاه همه,” او اضافه شده است.

رول تخم مرغ عید پاک آغاز شد و در سال 1878 با رئیس جمهور Rutherford B. Hayes. این رویداد در نهایت تبدیل به یک سنت با فرزندان و خانواده خود را دعوت به کاخ سفید برای تخم مرغ, رول نشست با عید پاک اسم حیوان دست اموز و خواندن یک داستان کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی