اولین بومی راکتور هسته ای برسد بحرانی در Kakrapar

پس از تاخیر زیاد هند برای اولین بار از 700 مگاوات نیروگاه سفارش در Kakrapar در گجرات — محقق بحرانی روز چهارشنبه در بیانیه ای از توافق هسته ای, شرکت برق از هند (NPCIL) گفت.

“واحد-3 از Kakrapar قدرت اتمی پروژه (KAPP-3 – 700 مگاوات) دست خود را برای اولین بار بحرانی (کنترل پایدار هسته ای شکافت واکنش) امروز 22 ژوئیه در 09.36 ساعت” در این بیانیه گفت:

تبریک ب. ظ

هر دو نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah تبریک دانشمندان است. در یک صدای جیر جیر مودی آن را به نام یک مثال درخشان را در هند و گفت: “پیشگامی برای بسیاری از جمله آینده دستاوردهای”.

راکتور برای اولین بار در نوع خود به عنوان این 700 مگاوات تحت فشار راکتور آب سنگین شد بومی طراحی و ساخته شده توسط دانشمندان و مهندسان. قطعات و تجهیزات برای راکتور تولید شد توسط صنعت هند و ساخته شده و ساخته شده توسط هندی های مختلف پیمانکاران.

بیشتر در سال آینده به بعد

KAPP-3 است که برای اولین بار در میان 16 چنین 700 مگاوات راکتورهای شده اند که با توجه به رفتن پیش توسط دولت است. NPCIL گفته است که هفت نفر از آنها در حال انتظار به پایان خواهد رسید و رسیدن بحرانی به تدریج از سال آینده.

KAPP-3 که برای اولین بار بتن پور اتفاق افتاده در ماه نوامبر سال 2010 تا به حال به صورت مفرط تاخیر مانند سایر 700 مگاوات راکتور در حال ساخت در تهیه برخی از تجهیزات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de