اولین انسان محاکمه AstraZeneca Covid-19 واکسن نشان می دهد وعده

AstraZeneca را تجربی Covid-19 واکسن امن بود و تولید پاسخ ایمنی در مراحل اولیه آزمایش های بالینی در افراد داوطلب سالم داده ها نشان داد که در روز دوشنبه.

این واکسن به نام AZD1222 و در حال توسعه توسط AstraZeneca و دانشمندان در بریتانیا دانشگاه آکسفورد ندارم هر گونه عوارض جانبی جدی و بدستآمده آنتی بادی و سلول T پاسخ های ایمنی با توجه به نتایج آزمایش منتشر شده در مجله لانست مجله پزشکی.

“ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی” مطالعه منجر نویسنده اندرو پولارد از دانشگاه آکسفورد گفت.

“ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 (COVID-19) عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد,” او گفت:.

AstraZeneca را در میان پیشرو واکسن نامزدها در برابر یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 600,000 زندگی در کنار دیگران در اواسط و اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است.

این شامل عکس های توسعه یافته توسط چین Sinovac تراریخته دیگری از دولت متعلق به شرکت چینی Sinopharm و یکی از ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن.

AstraZeneca امضا توافق نامه با دولت ها در سراسر جهان به تامین واکسن باید آن را اثبات موثر و به دست آوردن تصویب قانونی. این شرکت گفته است که نمی خواهد به دنبال سود حاصل از واکسن در طول بیماری همه گیر.

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی بیشتر از گروه کنترل است اما برخی از این می تواند با کاهش مصرف پاراستامول با هیچ عوارض جانبی جدی از واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de