“اولین پرداخت از صندوق طبق طرح جدید اعلام کرد در بودجه دولت برای سخت افزار شروع یو پی اس انجام خواهد شد در ماه آوریل گفت:” M Sivasankar اصلی وزیر (الکترونیک و IT).

او صحبت شد در روز پایانی از نسخه پنجم از دو روز بذر کرالا سرمایه گذاری در اجلاس سران سازمان کرالا راه اندازی ماموریت (KSUM).

الزامات

تبيين مشکلات سخت افزاری شروع یو پی اس در دولت Sivasankar گفت: “یکی از الزامات بنیادی هستند و سرمایه در گردش است که به طور سنتی نه بودجه توسط فرشتگان VCs یا HNIs. بانک مالی برخی هنجارهای مانند امنیت وثیقه برای دادن اعتبار.”

“ما تعداد بسیار زیادی از سخت افزار شروع یو پی اس در کرالا است. آنها مشکلات برای در حال اجرا شرکت و گرفتن نمونه های به سطح بعدی. بنابراین ما باید به پیشنهاد دولت به یک چارچوب که در آن سخت افزار راه اندازی مورد نیاز تامین می شود تا حد معینی” او اشاره کرد.

بودجه

Sivasankar گفت: بودجه اعلام کرده است یک طرح است که اگر شروع به سفارشات و اگر سفارشات واقعی هستند و سپس یک کمیته می تواند به توصیه های که این شروع به واجد شرایط برای سطح معینی از بودجه. با این توصیه, راه اندازی عملا می توانید بروید و دریافت بیش از حد مالی پرداخت از دولت موسسات مالی مانند کرالا دولت توسعه صنعتی شرکت با مسئولیت محدود و کرالا مالی شرکت.

“اولین پرداخت انجام خواهد شد در ماه آوریل است. من امیدوارم که بانک ها را نیز به عضویت در این بزرگتر براکت در یک دوره کوتاه از زمان. زمانی که ما با قرار دادن این چارچوب به عمل آن خواهد حل چالش بسیار بزرگ از شرکت های” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی