اخراج هوش ناظر می گوید حذف متصل به خود را از دست خلاف کاران شکایت

جامعه اطلاعاتی بازرس کل اخراج توسط رئیس جمهور تهمت و گفت: او معتقد است برکناری بود ریشه خود را در انجام کار خود مناسب از جمله دست زدن به اوکراین whistleblower گزارش.

مایکل اتکینسون خطاب به رئیس جمهور تصمیم به آتش او هفته گذشته در یک یکشنبه نامه نوشتن که مغلوب ساختن پیشی جستن دست دادن اعتماد به نفس در او “مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل و از من تعهد برای ادامه به انجام این کار است.”

او ادامه داد: “به عنوان یک بازرس کل من از نظر قانونی موظف به اطمینان حاصل شود که خبرچین تا به حال موثر و مجاز به معنی افشای فوری مسائل مربوط به طبقه بندی informationt به کنگره هوش کمیته و زمانی که آنها ضربه سوت مجاز شیوه هویت خود محافظت می شود به عنوان یک نگهبان در برابر اقدامات تلافی جویانه بود.”

اتکینسون تشکر کسانی که علنا به حمایت از “ICIG اقدامات در اداره” اوکراین خلاف کاران را افشا. او گفت: آن را به حال شده است یک “افتخار” برای خدمت به آمریکا و تشویق آینده خبرچین نمی شود ترس به صحبت می کنند.

پس از خلاف کاران شکایت در مورد تهمت جولای 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که در طی آن او خواست تحقیقات به مخالفان سیاسی اتکینسون تلقی می شود شکایت “به “فوری” و “معتبر” و ارسال آن به پس از آن اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر.

کنگره مطلع شد توسط کاخ سفید در شب جمعه که اتکینسون بود که حذف شد به دلیل عدم اعتماد به نفس در توانایی خود را برای انجام وظایف خود. این حرکت در ملاقات با واکنش شدید از دموکرات ها در کنگره و هوروویتس قول داد که “تهاجمی مستقل نظارت’ ادامه خواهد داشت در جامعه اطلاعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de