آتش سیستم سرکوب در نیروی دریایی آمریکا کشتی بود که غیر قابل جراحی در طول فروغ که ده ها تن مجروح

تیاو آتش سرکوب سیستم روی عرشه ناو یو اس اس Bonhomme ریچارد بود و نه عامل و تحت نگهداری در آن زمان که کشتی آتش گرفت.

عقب Adm. فیلیپ Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب 3 گفت: تپه روز دوشنبه که هالون سیستم گاز “بود و نه در عمل فقط به خاطر آن بود که کار می کرد” در حالی که Bonhomme ریچارد بود در کشتی سازی تحت تعمیر و نگهداری است. گاز هالون یا bromotrifluoromethane است یک ماده شیمیایی آتش بازدارنده استفاده می شود که در کشتی های نیروی دریایی به منظور حاوی blazes.

حدود 160 نفر از مردم پردازنده زمانی که یک آتش سوزی شروع در پایین نگه باری از 840 فوت amphibious assault ship جمعه و در حدود ساعت 9 صبح به وقت محلی. فروغ شده است سوختن برای بیش از 24 ساعت بود و هنوز هم از رفتن به دوشنبه شب. حداقل 36 ملوانان و 23 غیرنظامی بودند برای درمان آسیب های مختلف از جمله دود استنشاق. پنج نفر هنوز در بیمارستان بستری است.

Navy Ship Fire
عناصری از USS Bonhomme ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو یکشنبه, جولای 12, 2020, در سن دیگو پس از انفجار و آتش سوزی روز یکشنبه در هیئت مدیره کشتی در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday به نام آتش یک “تراژدی وحشتناک” در یکشنبه شب در بیانیه منتشر شده در توییتر.

“ما سپاسگزار برای سریع و فوری پاسخ از محلی پایه و کشتی آتش نشانان روی عرشه ناو یو اس اس Bonhomme ریچارد. افکار و دعاهای ما با ما BHR ملوانان خانواده های آنها و ما پاسخ گوی اضطراری که در ادامه به مبارزه با آتش. موفق باشید” Gilday گفت.

با وجود عظیم دوزخ هنوز هم وجود دارد امید است که کشتی خواهد بود نجات پس از آتش خاموش است.

“من احساس می کنم کاملا امیدوار” Sobeck گفت: در livestreamed بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *