فیونا هیل: دموکرات انتشار روسی دروغ زمانی که آنها تماس بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن “فرزند نامشروع”

Ukraine استیضاح شاهد فیونا هیل گفت: دموکرات ها در حال هل دادن روسی دروغ زمانی که آنها تماس بگیرید جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نامشروع” رهبر.

تپه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سابق روسیه متخصص در شورای عالی امنیت ملی گفت: 60 دقیقه در مورد آنچه که او به عنوان اینکه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین نابکار دخالت در سیاست آمریکا و گفت: هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات کمک به گسترش تبلیغات روسیه.

“آنچه در مورد دموکرات ها?” رادیو فردا را Lesley Stahl خواسته هیل در این مصاحبه که پخش یکشنبه شب. “آنها همچنین تبلیغ هر گونه روسی دروغ?”

“بله آنها” هیل گفت. “من در این حس صحبت کردن در مورد رئیس جمهور به عنوان نامشروع.”

هیل که در ارائه شهادت در سال گذشته در حزب دموکرات به رهبری خانه استیضاح تلاش در برابر رئیس جمهور است و در حال حاضر در موسسه بروکینگز گفت: “پوتین متاسفانه کردم همه سیاسی ما کلاس, هر یک از ما از جمله رسانه ها دقیقا همان جایی که او ما را می خواهد.”

“او با ما احساس آسیب پذیر است. او با ما احساس در لبه. و او از ما سوال مشروعیت خود ما سیستم های” سابق امنیت ملی گفت.

Stahl پرسید چقدر از قطبش در ایالات متحده ناشی از دخالت.

“خب قطعا در سال 2016 بسیاری از آن” تپه گفت. “روس ها درک بسیاری از این اختلافات و آنها را در درک چگونه برای بهره برداری از آنها.”

در نظر او جمهوری خواهان نیز تحت فشار قرار دادند روسی دروغ تکرار او را استیضاح شهادت که اتهامات انتخابات اوکراین دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد “داستانی روایت شده است که تبلیغ با سرویس های اطلاعاتی.”

Stahl نیز خواسته هیل اگر این حس که روس ها می خواهم ایالت ورمونت برنی ساندرز به نامزد دموکرات در سال 2020 است.

“آن را حس برای من به دلیل آنچه که روس ها به دنبال این است که دو نفر از نامزدها که در حال قطبی متضاد” او گفت:. “آنها به دنبال داشته باشد اساسا کوچکترین تعداد زیادی از مردم در حمایت از این دو نامزد با هر کس دیگری از دست رفته در وسط. پس از آن تشدید و بزرگ نمایی به عنوان به خوبی — قطبش در کشور است.”

ساندرز بود جریان در ماه ژانویه در مورد چنین روسی دخالت تلاش است.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز گفت: در بیانیه ای در ماه فوریه ، “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات است.”

تپه شهادت در سال گذشته که انگلیسی سابق جاسوسی کریستوفر استیل بحث مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پرونده که تا به حال دموکراتیک حامیان یک “سوراخ خرگوش” است که “به احتمال بسیار زیاد” موجود روسی دروغ و گفت که استیل “می توانست بازی” توسط روس ها. استیل به دفاع از کار خود را, اما وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz, شناسایی حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات” در وزارت دادگستری و اف بی آی با استفاده از استیل پرونده هنگامی که به دنبال نظارت بر اطلاعات خارجی عمل حکم به استراق سمع تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند در سال 2017 است که روسیه اطلاعات نظامی مسئول هک کردن هزاران نفر از دموکرات ایمیل و ارائه آن به سرقت رفته و پرونده به ویکی لیکس به آسیب هیلاری کلینتون یافته تقویت شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است. مجلس نمایندگان و سنا تحقیقات همچنین به این نتیجه رسیدند کرملین دخالت.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی نیز مورد مناقشه نشت به رسانه ها در مورد طبقه بندی خانه هوش کمیته در جلسه ماه گذشته انکار است که قانونگذاران گفته شد که روسیه در تلاش است برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

وزارت امور خارجه را بالا counterpropaganda رسمی لی گابریل شهادت هفته گذشته که روسیه بسیج است “کل اکوسیستم” از دروغ به طعمه جهانی ترس که به همراه شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im