فنلاند جهان شادترین کشور

تشویق خوب ممکن است احساس در کوتاه مدت عرضه به جهان قرقره تحت جهانی همه گیر اما کارشناسان در سازمان ملل متحد روز جمعه اعلام فنلاند به دنیا شادترین کشور برای سومین سال در حال اجرا است.

محققان برای جهان شادی گزارش خواسته مردم در 156 کشور برای بررسی سطح خود را از شادی گرفت و به حساب اقداماتی مانند تولید ناخالص داخلی حمایت اجتماعی آزادی های فردی و سطح فساد را به هر کشور یک شادی نمره.

به عنوان در هر یک از قبلی هفت گزارش نوردیک متحده تحت سلطه ده بالا همراه با کشورهایی مانند سوئیس و نیوزیلند و اتریش. لوکزامبورگ همچنین لبه به نقطه دهم برای اولین بار در این سال است.

شادترین کشورهای کسانی “که در آن مردم احساس تعلق به جایی که آنها اعتماد و لذت بردن از یکدیگر و به اشتراک گذاشته شده خود موسسات” جان Helliwell یکی از نویسندگان این گزارش در بیانیه ای گفت:. “نیز وجود دارد که بیشتر انعطاف پذیری به دلیل مشترک اعتماد را کاهش می دهد بار سختی ها و در نتیجه کاهش نابرابری از خوب بودن است.” در همین حال کشورهای در پایین این سال رتبه بندی هستند کسانی که مبتلا خشونت درگیری و فقر شدید با زیمبابوه در جنوب سودان و افغانستان و طبقه بندی شده به عنوان جهان حداقل خوشحال کشور است.

فنلاند نقطه بالا در شادی لیست قبلا ملاقات با ابرو مطرح شده در کشور که جمعیت 5.5 میلیون نفر است گفت: به خجالتی و دور از تظاهرات خودجوش از شادی ارزش نهادن به جای آرام و خلوت این کشور را جنگل های وسیع و هزاران نفر از دریاچه ها.

شمال کشور را طولانی و تاریک زمستان مشهور شدند به سطوح بالایی از اعتیاد به الکل و خودکشی اما یک دهه بهداشت عمومی درایو کمک کرده است کاهش نرخ بهره توسط بیش از نیمی از.

فنلاند ساکنان لذت بردن از با کیفیت بالا از زندگی و امنیت و خدمات عمومی با نرخ نابرابری و فقر در میان پایین ترین در تمام کشورهای OECD. داده های این سال را به جهان شادی و گزارش های جمع آوری شده در سال 2018 و 2019 و بنابراین نهفته گسترده محدودیت های اعمال شده توسط بسیاری از کشورها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

با این حال نویسندگان این گزارش پیش بینی است که این مستند شرایط بسیاری از جهان از ساکنان در حال حاضر زندگی می کنند و می تواند تناقض افزایش شادی در آینده است. “شایع ترین توضیح به نظر می رسد که مردم غافلگیر شده توسط تمایل خود را به همسایگان و موسسات خود را به کار در مهار برای کمک به هر یک از دیگر” این تیم گفت: در این گزارش وب سایت.

در سراسر اروپا مردم در انزوا آمده اند بر روی بالکن خود را به تحسین سلامت کارگران که در ادامه به ارائه خدمات در سراسر coronavirus بحران محله کمک به طرح های فنر به ارائه منابع حیاتی برای افرادی که قادر به ترک خانه های خود. اما نویسندگان این گزارش هشدار داده که در آن یک ملت بافت اجتماعی قوی است “و سپس ترس و ناامیدی و خشم اضافه کردن به هزینه های شادی از یک فاجعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>