online dating, how online dating is reshaping the entire economy, how online dating has changed society, online dating effects on relationships, online dating effects on society, online dating technology effects on interpersonal relationships, online dating positive effects, این روزها در آمریکا تمایل به ازدواج و بعد از طلاق کمتر است. (رویترز)

دوستیابی آنلاین است که نه تنها تبدیل راه مردم قلاب, اما آن را نیز در حال تغییر است راه مردم تنها به صرف پول خود را و شکل دادن به ماهیت مخارج خانوار با توجه به یک سرمایه گذار در نظر گرفتن علاقه در این بخش در حال ظهور. “این رانندگی تقریبا همه چیز اگر شما فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که مردم صرف پول در اطراف پیدا کردن یک شریک عاشقانه, معاشرت, آنها, ازدواج, داشتن کودکان و نوجوانان” گفت: Daniel McMurtrie جوان از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Tyro مدیریت سرمایه نیویورک صندوق های تامینی. McMurtrie, 28, به دنبال افزایش جزر و مد در مردم رفتن آنلاین برای پیدا کردن یک شریک زندگی “از نوع تو رفتگی در دیوار دسته بود که کمی از یک شوخی به برخی از افراد به شکل غالب دوستیابی.”

با توجه به مرکز تحقیقات پیو مطالعه منتشر شده در پنج شنبه, 30 درصد از بزرگسالان آمریکایی استفاده کرده اند دوستیابی برنامه و یا وب سایت. برای افراد زیر 30 که افزایش به 50 درصد است. گسترش گوشی های هوشمند و سهولت استفاده از برنامه های اند بازی را تغییر دهند. همه یک کاربر را به انجام است را وارد کنید مقدار کمی از اطلاعات شخصی شروع به دیدن عکس هایی از بازی های بالقوه. یک ضربه تند وشدید زدن ساده از انگشت می توانید علاقه نشان می دهد و اگر آن را متقابلا شروع یک گفتگو. هزینه های مالی از تنظیم یک تاریخ شده است به شدت کاهش می یابد به عنوان هزینه در زمان از تلف برخورد و یا رد. “در طول تاریخ مردم تاریخ در حلقه های اجتماعی خود, دوستان خود را, خود, خانواده, خود کلیسا خود را در گروه های اجتماعی” گفت: McMurtrie. “که واقعا شاید 100 و 200 نفر حداکثر.”

اخبار مرتبط

اجتماعی مجازات نیز کاهش می یابد. “اگر شما تاریخ کسی که یک دوست از یک دوست و آن کار نمی کند که می تواند بسیار بی دست و پا.” “از آنجا که هر کس می تواند یک شماره از تاریخ فورا از طریق یک برنامه آن را واقعا نمی را حس می کنند که خطر دیگر” اشاره کرد McMurtrie که انتشار یک مقاله پژوهشی در پدیده در ماه نوامبر. نسل جوان ممکن است فاقد امکانات مالی برای خرید یک خانه و roadtesting زندگی به عنوان یک زن و شوهر قبل از به طور بالقوه تقسیم کمتر پیچیده است اگر شما تنها به پرداخت اجاره به جای سنگین وام مسکن.

این روزها در آمریکا تمایل به ازدواج و بعد از طلاق کمتر است. دیگر تحصیلات و یا عدم اطمینان اقتصادی معمولا ذکر شده به عنوان دلایل این تاخیر اما McMurtrie معتقد است آنلاین دوستیابی نقش به عنوان به خوبی. “مردم … آشنایی بیشتر و ملاقات با افراد بیشتر و درک بیشتر در مورد چه تنظیمات خود هستند و آنچه را که آنها می توانید و نمی تواند مقابله با در یک, روابط بلند مدت,” او گفت:.

این تکامل است که با داشتن یک تاثیر اقتصادی “از آنجا که آن را مصرف کننده صرف آن رانندگی خانوار تشکیل” McMurtrie توضیح داد. او با اشاره به رونق در مردان نظافت محصولات به عنوان مثال: نظریه خود را که نر کرم های پوست و مو و ریش محصولات مراقبت پرواز کردن قفسه در بخشی از آنجا که مردان می خواهند به نظر می رسد جذاب تر از خود را دوستیابی عکس های پروفایل.

در مقابل فروش عطر نشده اند تحت تاثیر قرار در همان راه به دلیل “شما نمی توانید بوی یک عکاسی از خود. همه چیز در حال تبدیل شدن Instagram ified.” بازیکنان اصلی در بازار مانند آتش زنه سرهم بندی کردن یا لولا کسب درآمد با ارائه اشتراک است که به کاربران امکان دسترسی به امکانات بیشتر و یا بیشتر مشخصات دید. اما بزرگترین فرصت با توجه به McMurtrie در همکاری با رستوران ها و اماکن تفریحی پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی فروشگاه. “برای رفتن به یک تاریخ در شهر نیویورک شما در حال گذراندن حداقل 100 تومان شاید 200 دلار” گفت: McMurtrie. “در حال حاضر آتش زنه را بدست آورده و 59 سنت روزانه هر کاربر پرداخت. بنابراین سوال این است … چه درصدی از آن صد دلار می تواند آتش زنه را اگر آنها می تواند کمک به تسهیل آن معامله.”

وجود ندارد بسیار مالی تحقیقات در مورد این موضوع به دلیل “دوستیابی آنلاین است که ذاتا یک موضوع مربوط به تمایلات جنسی, و من فکر می کنم در یک حرفه ای در زمینه این باعث می شود مردم تا حدودی ناراحت کننده و یا آن را بسیار سخت به آن را به طور جدی” McMurtrie مشاهده شده است. “این امر می تواند بسیار سخت به بحث در مورد این کسب و کار در طول هر جدی محیط زیست boardroom دلیل این که شما نیاز به در نظر گرفتن چیزهایی مانند است که رای دادن در آن مردم را (که) در یک تاریخ برای اولین بار شروع می شود؟'” برای McMurtrie ترین دست کم گرفت تاثیر دوستیابی آنلاین است که آژانس آن را به طور بالقوه می تواند ارائه به زنان به خصوص در محافظه کارانه تر نسبت رمانتیک امیدوار ممکن است محدود به یک دایره بسیار کوچک از خانواده و دوستان است.

اما با برنامه های زنان می تواند از یک انتخاب میان “10 یا 15 مردان … به طور بالقوه میلیون ها نفر از گزینه های” گفت: McMurtrie. علاوه بر این کاربران زن “متوجه است که آنها می گویند هیچ به یک مرد بدون هر گونه خطر و بدون هر گونه اعتباری نزولی.” “این نه تنها یک چیز اجتماعی” گفت: McMurtrie. “آن را نیز بزرگ اقتصادی چیز به دلیل … نیمی از جمعیت در واقع آژانس و برخی از مساوی می گویند و مشارکت.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de