‘صنعت فیلم خیره در از دست دادن درآمد به Rs 7,800 کرور’

Film industry, Care Ratings,  film exhibition industry, film theatres, Maharashtra, New Delhi, Bengaluru, GST lossبازارهای عمده مانند ماهاراشترا دهلی و بنگلور که رسم قابل توجهی از ترافیک به تئاتر را تعطیل سینما سالن با اکثر متحده گسترش این ممنوعیت تا پایان ماه.

به عنوان های مختلف دولت تحمیل موقت خاموش کردن فیلم تئاتر شامل گسترش رمان coronavirus که تحت تاثیر بیش از 100 نفر در هند فیلم نمایشگاه صنعت ممکن است خیره در برآورد درآمد از دست دادن در هر نقطه بین 5,800 تومان کرور روپیه و 7,800 تومان کرور روپیه در یک ماه با توجه به گزارش های مراقبت از رتبه بندی. (تعداد رسیده فرض موقت خاموش کردن تمام فیلم تئاتر در سراسر کشور.)

بازارهای عمده مانند ماهاراشترا دهلی و بنگلور که رسم قابل توجهی از ترافیک به تئاتر را تعطیل سینما سالن با اکثر متحده گسترش این ممنوعیت تا پایان ماه. تامیل نادو بیش از حد صادر کرده است بسته شدن سفارشات برای تئاتر در 16 منطقه هم مرز با کرالا و کارناتاکا.

اخبار مرتبط

از مجموع درآمد حاصل از دست دادن تومان 5,800-7,800 تومان کرور روپیه فیلم غرفه داران از دست خواهد داد 3,500 تومان-4,500 تومان کرور روپیه در درآمد تولید شده از فروش بلیط (از جمله GST از دست دادن حدود 800 تومان-تومان از 1000 کرور روپیه) در هر ماه از دست دادن 1,500 تومان-1,800 تومان کرور روپیه از فروش مواد غذایی و نوشیدنی ها هر ماه و یک آمار در مورد Rs’900-Rs’100 کرور ذهن از تبلیغات هر ماه تحلیلگران گفت: در گزارش.

“بخش های کلیدی است که تبلیغات در سینما مانند خودرو FMCG, سنگهای قیمتی و جواهرات مخابرات و بانکداری خرده فروشی در حال حاضر کاهش خود را خرج می کند در ماه های اخیر از FY20 میان رشد آهسته در کسب و کار” تحلیلگران مادان Sabnavis و Vahishta M Unwalla گفت. به عنوان تاریخ انتشار فیلم در حال تحت فشار قرار دادند پشت فیلم قرار است منتشر شود در آینده سه-چهار هفته نیز به تعویق افتاد. “اثر موج دار شدن ایجاد شده است” فیلم و غرفه داران’ درآمد برای سه ماهه آخر FY20 ضبط خواهد شد تاثیر تحلیلگران اضافه شده است.

سازندگان آکشی کومار Sooryavanshi به تعویق انداخته است انتشار این فیلم به طور نامحدود. این فیلم در ابتدا قرار است برای یک مارس 24 انتشار. به طور جداگانه تیراندازی برای فیلم و تلویزیون و وب سایت سریال متوقف شده است تا 31 مارس است. هند حدود هشت صفحه نمایش در هر یک میلیون جمعیت با حدود 200-500 صندلی در هر صفحه نمایش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de