براده نشان می دهد اما پنج کمک های مالی سیاسی از CDC کارکنان پس از 2015 به دموکرات ها

تیاو اکثریت سیاسی کمک های ساخته شده توسط کارکنان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پس از 2015 به نامزدهای دموکرات و یا علل فدرال انتخابات سوابق نشان می دهد.

اهدا کنندگان که لیست CDC به عنوان کارفرمای خود ساخته اند بیش از 8000 سهم در مجموع بیش از $285,000 های مختلف به مبارزات سیاسی و یا سازمان. یک تجزیه و تحلیل توسط Daily Caller, اخبار بنیاد تنها پنج سهم شد و فرستاده شده به یک جمهوری خواه عمل سیاسی کمیته و یا نامزد در مجموع بیش از $1,000. تنها سه نفر اهدا به رئیس جمهور تهمت را در کمپین 2016.

پس از coronavirus همه گیر شروع به تهمت شده است به شدت انتقادی از CDC, ریخته گری, شک در اطلاعات آژانس را نگه می دارد در مورد شیوع و علنا شکستن با دستورالعمل های آن مندرج برای بازگشایی مدارس در پاییز.

“من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در جولای 8. “من در این جلسه با آنها!!!”

“در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با مشکلات ناروا” نیز گفت. “این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

طرفداران برای بازگشایی مدارس به طور کامل برای فرد در یادگیری پنج روز هفته را با ذکر یک مطالعه اخیر از آکادمی اطفال آمریکاکه لیست تعدادی از خطرات مربوط به نگه داشتن دانش آموزان خانه به جای.

“اهمیت فرد در یادگیری است که به خوبی مستند شده است و در حال حاضر شواهدی از اثرات منفی بر کودکان به دلیل تعطیلی مدارس در بهار سال 2020” سازمان گفت: در سال های اخیر هدایت آن صادر شده در اواخر ماه گذشته. “زمان طولانی دور از مدرسه و ارتباط قطع خدمات حمایتی اغلب منجر به انزوای اجتماعی ساختن آن دشوار برای مدارس به منظور شناسایی و آدرس مهم يادگيری فضايی و همچنین کودک و نوجوان فیزیکی یا جنسی سوء مصرف مواد و افسردگی و افکار خودکشی.”

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی پزشک محلی گفت: دولت باید پایبند به دستورالعمل های بهداشتی آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی شده است.

“پایه های اساسی هدف خواهد بود به عنوان احتمالا شما می توانید برای به دست آوردن کودکان به مدرسه و استفاده از بهداشت عمومی تلاش به عنوان یک ابزار برای کمک به کودکان برای بازگشت به مدرسه” Fauci گفت: در طول یک جلسه قبل از کنگره در ماه ژوئن 30.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از دستورالعمل CDC برای بازگشایی مدارس دکتر رابرت Redfield در هفته گذشته گفت: او قصد ندارد به آنها را تغییر دهید.

“ما دستورالعمل ها دستورالعمل های ما,” او گفت:. “این واقعا مهم است. این یک نسخه از دستورالعمل. آن را فقط به ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی هایی که ما را به جلو.”

تشکر. بابی اسکات رئیس خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته گفت که کاخ سفید مسدود کردن تمام CDC مقامات از جمله Redfield از شهادت قبل از خود پنل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im