مبارزه با Covid-19: Udupi به مهر مرزها برای 14 روز

دو مناطق ساحلی از کارناتاکا در حال اتخاذ استراتژی های مختلف برای کنترل گسترش Covid-19 مورد در منطقه است.

در حالی که Dakshina کانادا منطقه را تحت یک هفته مستند از 8 ساعت در 15 ژوئیه همسایه Udupi منطقه را در برای آب بندی منطقه مرزی برای 14 روز.

G Jagadeesha معاون کمیسر Udupi منطقه گفت: مردم با سفر تاریخچه از دیگر مناطق در حال کمک قابل توجهی به تعداد Covid-19 موارد مثبت در منطقه است.

دو هفته مرزی مهر و موم پایین خواهد بود تا جولای 29. مهر و موم کردن از مرزهای خواهد شد که جلوگیری از هجوم مردم از مناطق دیگر کمک خواهد کرد که در کنترل گسترش این بیماری در منطقه, او گفت:.

او گفت: مهر-پایین از مرزها را تحت تاثیر قرار دهد و حمل و نقل کالا ضروری است از یک منطقه به منطقه دیگر.

گردهمایی اجتماعی اجازه داده نخواهد شد در طول دوره. ازدواج اجازه خواهد داشت با حداکثر مشارکت از 50 نفر است. در مورد مجالس ترحیم, حداکثر 20 نفر خواهد بود و مجاز به حضور در, او گفت:.

در ضمن Sindhu B Rupesh معاون کمیسر Dakshina کانادا اعلام کرده است این مستند در Dakshina کانادا منطقه از 8 ساعت در جولای 15 به 5 هستم در جولای 23.

او گفت: این تصمیم گرفته شده با توجه به افزایش سریع در تعداد Covid-19 موارد برای دو هفته گذشته.

Dakshina کانادا ثبت 91 جدید Covid موارد و Udupi 73 مورد در روز سه شنبه. تعداد کل Covid-19 مورد بود در 2,444 در Dakshina کانادا و 1,735 در Udupi. در روز سه شنبه Dakshina کانادا تا به حال 1511 فعال موارد و Udupi 383 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im