مبارزه با Covid-19: قانون در برابر ناراضیان

این Madhya Pradesh دولت رزرو هفت نفر از اراذل و اوباش حمله بهداشت و درمان کارگران و مدنی کارگران است.

گزارش ها از خشونت و آزار و اذیت از متخصصان مراقبت های بهداشتی—پزشکان آشا کارگران و غیره—و مدنی مقامات عمومی در میان مواج همه گیر که خدمات خود را فرض بسیار بیشتر اهمیت است که نه تنها نامعقول اما کیفری نیز هست. یا نه مقررات سخت گیرانه NSA می تواند به استناد این اعمال قابل بحث است—هر چند گزارش های خبری, Uttar Pradesh دولت متهم کرده است برخی از Covid-19-مثبت Tablighi Jamaat, اعضای, به اتهام آزار و اذیت از پزشکان و پرستاران در انزوا تسهیلات در دولت اما می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که چنین رفتاری باید در یک شیوه ای است که می تواند ثابت کند یک عامل بازدارنده.

این Madhya Pradesh دولت رزرو هفت نفر از اراذل و اوباش حمله بهداشت و درمان کارگران و مدنی کارگران بودند که بازدید از یک محل در ایندور به صفحه نمایش ساکنان برای Covid-19. حلیم با سنگ دو زن پزشکان چپ مجروح شدند. این است که نه تنها چنین حادثه از خصومت در برابر متخصصان مراقبت های بهداشتی. شده اند وجود دارد گزارش از متخصصان مراقبت های بهداشتی مورد حمله و تهدید در حیدرآباد, Telangana و Surat, Gujarat. شده اند وجود دارد شکایت توسط پزشکان و پرستاران و همچنین شرکت های هواپیمایی پرسنل و اتباع خارجی از اخراج تلاش صاحبخانه. که همه چیز را برای چنین یک پاس که نخست وزیر تا به حال به اصرار شهروندان در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی نه به بد رفتاری حرفه ای پزشکی.

اخبار مرتبط

یک بحران می شود, اب و هوای بهتر است اگر اعضای عمومی عمل به شیوه ای مسئولانه با درک کامل از خود فردی و مشترک وظایف و کمک به حفظ خدمات ضروری عملکرد را به حداکثر توانایی های بالقوه خود. حمله به کسانی که در بخش بهداشت و درمان مدنی کارگران و غیره می تواند به شدت به مخاطره می اندازد مطلوب عملکرد انتقادی خدمات منجر به برهلس در Covid-19 پاسخ. به این منظور دبیر خانه آجی Bhalla نوشتن به رئیس وزرای امور متحده درخواست آنها را به شدت اجرای مستند و کتاب به افراد زیر مربوط به بخش هایی از مدیریت بحران, قانون 2005 و هند مجازات برای نقض مستند کدهای می تواند در خدمت به بازداشتن مردم.

تحت مدیریت بحران عمل می کنند کسی مانع دولت مجاز فرد را از انجام وظایف خود می تواند به صورت حبس تا یک سال و یا جریمه نقدی و یا هر دو. در حالی که خوب ممکن است به اندازه کافی تنبیهی برای برخی از, این امر می تواند خطر زندان است که باید اثبات واقعی بازدارنده. بخش 188 IPC معاملات با نافرمانی از دستور اعلام شده توسط مقامات دولتی با ارائه حبس تا شش ماه اگر چنین نافرمانی علل و یا تمایل به علت خطر به زندگی انسان, ایمنی و بهداشت, در میان دیگران. تحت این شرط علم به این که چنین نافرمانی است به احتمال زیاد به علت آسیب به اندازه کافی است به کتاب کسی حتی زمانی که وجود دارد هیچ وجه قصد به علت آسیب. با توجه به این که Covid-19 تهدید نه تنها یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی در خطر است بلکه به ارمغان می آورد با آن قابل توجهی تاثیر نامطلوب در این کشور در رفاه اقتصادی باید وجود داشته باشد هیچ مقدار کمی از میله برای کسانی که عمدا اضافه کردن به خطرات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de