انگلستان در مورد آزمون خطرات گسترده تر رویارویی با چین است که یک مدت زمان طولانی در حال آمدن است.

عمل بعدی در حال پخش است از روز شنبه هنگامی که وزیر امور خارجه Dominic Raab, آدرس مجلس شورای اسلامی. بالا دیپلمات کاهش یافته است اشاره سنگین انگلستان را به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ مستعمره سابق آن دست به چین در سال 1997. این حرکت را بیشتر دیپلماتیک تنش به یک درگیری که در دسترس Huawei Technologies Co در پست-Brexit بریتانیا و امکان آن را تحریم چین بیش از نقض حقوق بشر.

در نشانه ای از تنش در حال رشد چین سفیر ایران در لندن را تهدید انگلستان با قصاص و متهم آن را از رکوع به ما فشار ممنوعیت Huawei از انگلستان 5G شبکه. چین نیز irked توسط نخست وزیر بوریس جانسون دعوت به عنوان بسیاری از 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان برای درخواست تابعیت بریتانیا.

“شما دیدید که چه اتفاقی بین چین و ایالات متحده” لیو Xiaoming گفت: در تلویزیون بی بی سی در روز یکشنبه. “آنها تحریم مقامات چینی; ما تحریم خود سناتورها مقامات است. من نمی خواهم برای دیدن این tit-for-tat بین چین و آمریکا اتفاق می افتد در چین-انگلستان روابط.

“من فکر می کنم انگلیس باید خود را مستقل سیاست خارجی و نه از رقص به لحن آمریکایی ها مانند آنچه که اتفاق افتاده است به Huawei.”

مخاطرات گسترش فراتر از بریتانیا. انگلستان است که بخشی از گسترده ترین جهان اطلاعات-شبکه های شناخته شده به عنوان پنج چشم و بعد از فراق راه با اتحادیه اروپا آن است که رقابت برای فرصت های تجاری برای ایجاد جهانی آن بریتانیا با نام تجاری. در چین’ چشمان حل نشده Brexit می تواند بریتانیا آسیب پذیر است.

کانادا تجربه به عنوان مثال ارائه می دهد احتیاطی طرح.

پس از مقامات کانادا دستگیر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou در سال 2018 در ونکوور فرودگاه در آمریکا استرداد درخواست چین از بازداشت دو کانادایی.

دو تن از آنان تحت تعقیب اتهام جاسوسی در ماه ژوئن و کانادا نیز مواجه تجارت عواقب. چین متوقف خرید کانادا سویا و برای مدتی ممنوع آن گوشت خوک و گوشت گاو. فراتر از تحریم وجود دارد خطر هدف حملات سایبری یا که کانادایی ها در سفر به چین در معرض خطر بازداشت.

پتانسیل انگلیسی, اهداف در حال ظهور پس از دولت بریتانیا معکوس خود را و حذف شدند Huawei. چین نارضایتی می تواند به اشکال گوناگون از دیگ بخار-ورق شعارهای به اقدامات پشت صحنه.

Bytedance با مسئولیت محدود Infinite های تصویری برنامه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمینه گفت: “با توجه به ممنوعیت به حالت تعلیق مذاکرات برای ساخت یک ستاد جهانی در انگلستان ساندی تایمز گزارش داد. Bytedance یک شرکت خصوصی اما آن را در بر داشت خود را در تیررس پکن سیاست خارج از کشور مانند زمانی که یک زد و خورد در یک منطقه مورد مناقشه چین-هند مرز آن را دیدم ممنوع در هند.

حزب کمونیست مقامات, در ضمن, هشدار داده اند, انگلیسی, شرکت های کسب و کار در چین آنها را به تلافی بر تصمیم دولت برای جلوگیری از کار با هواوی با توجه به گزارش.

آنچه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که انگلستان و چین روابط هستند به احتمال زیاد به سرما بیشتر است. در آسمان اخبار مصاحبه Raab خواسته شد که اگر این دو کشور هنوز هم لذت بردن از یک دوره طلایی روابط دیپلماتیک — اصطلاح پنج سال پیش پس از آن بریتانیا به رهبری دیوید کامرون.

“این یک عبارت من استفاده از” پاسخ Raab.

در ضمن فشار آمریکا است بی امان. وزیر امور خارجه مایکل Pompeo قرار است در لندن در روز دوشنبه برای دیدار با Raab و انگلستان قانونگذاران از همه احزاب در مورد موضوعات از جمله این واقعیت است که چین در حال حاضر نگرانی همه محافظه کار مجلس باب Seely در مصاحبه ای گفت:.

کانادا آمریکا استرالیا و نیوزیلند هستند دیگر پنج چشم اعضای. آمریکا و کانادا و استرالیا به حالت تعلیق معاهده استرداد و نیوزیلند است و با توجه به آن است. ما قفل شده است و در یک ابرقدرت جنگ تجاری با چین در حالی که دیگران باید از لحاظ اقتصادی حیاتی روابط با آسیایی, titan.

“ما قصد داریم به دنبال بریتانیا منافع ملی است و ما در حال رفتن به محل کار با همکاران ما را امتحان کنید و کار با چین بر روی چیزهایی که ما واقعا می تواند در تشدید مثبت اما بسیار واضح و روشن اندیش و روشن چشم در مورد خطرات و ما قصد داریم برای حفاظت از منافع حیاتی ما و در هنگ کنگ” Raab گفت: در اخبار آسمان در روز یکشنبه.

لیو به نام ممنوعیت Huawei که شامل از بین بردن تمام شرکت چینی را 5G تجهیزات زیرساخت در انگلستان توسط 2027 یک روز تاریک برای انگلستان است.

او همچنین هشدار داد Raab که اگر او به دنبال اعمال تحریم بر هر نفر در چین وجود خواهد داشت مصمم پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی