سناتور. برنی ساندرز 2020 انتخابات ریاست جمهوری برنامه ای برای فایل یک درخواست به recanvass برخی از آیووا حوزه پس از شکست هفته گذشته که منجر به تاخیر در نتایج اول-در-این-ملت قفقاز.

آیووا حزب دموکرات در روز یکشنبه خود اختصاص داده نماینده تعداد تقریبا یک هفته پس از دولت قفقاز صورت گرفت. نتایج با تاخیر به روز به دلیل یک “برنامه نویسی موضوع” با یک برنامه استفاده می شود به گزارش اعداد اما آخرین اطلاعات نشان داد پیت Buttigieg لبه به خارج ساندرز برای نمایندگان آوردن در 14 نمایندگان به ورمونت سناتور 12.

این مبارزات را تا 1 p. m. EST در روز دوشنبه به درخواست برای یک recanvass است که اساسا دو چک کردن نتایج. پیوستن به سی ان ان جمعه شب ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند نشان داد که تیم او این کار را انجام دهید. کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز قبلا به نام برای recanvass زیر “تناقضات است.”

“شما می توانید انتظار ما به درخواست حزب دموکرات آیوا برای یک recanvass از اختلاف که ما را شناسایی کرده اند و می توان آنها را” مکارم اعلام کرد. “ما خواهد بود برای جستجو و شناسایی و حتی بیشتر. آن بوده است به کار گرفته incompetently از نظر ما و ما درخواست آنها را به نگاه به برخی از این اختلاف آشکار است که ما را تحت تاثیر قرار دفعات مشاهده شده است. و من فکر می کنم پس از آن است که همه گفته و انجام داده, از آن باید به این صورت است که ما باید به همان تعداد از ملی نمایندگان به عنوان پیت Buttigieg.

“بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه این نقش رایان. اما شما می توانید انتظار می رود برخی از عمل از ساندرز کمپین فردا” گفت: بعد از آن ادامه “حقیقت این است که رایان که ما می خواهیم به مبارزه برای هر نماینده این کمپین به دست آورده است و اگر ما احساس می کنیم مثل ما شده اند به اشتباه متوقف شد و از درآمد آن نمایندگان ما میخوایم برای مبارزه با آنها, و کار ما است.”

Buttigieg, 38, اعلام پیروزی زود هنگام در شب دوشنبه بر اساس انتخابات داخلی ارقام peeving رقبای خود. پس از بیش از دو روز از نتایج قسمی trickling در Sanders همچنین اعلام کرد پیروزی با استناد به سرب خود را در خام رای کل. اما نتایج نهایی منتشر شد یکشنبه به Buttigieg خام رای در علاوه بر این منجر به نمایندگان در 564.302 نسبت به 561.528 برای Sanders.

با آیووا تقریبا در آینه دید عقب ترین 2020 دموکرات ها تبدیل شده اند توجه خود را به نیوهمشایر که در آن برای اولین بار-در-این-ملت اولیه تنظیم شده است که برگزار خواهد شد در فوریه. 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im