مبارزه با کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن میاد مودی; خارجه هند Shringla مذاکرات به ما همتای

امروز تماس تلفنی شرح زیر است نخست وزیر نارندرا مودی تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 4th.

مقامات هند و آمریکا در اواخر روز چهارشنبه در مورد راه هایی برای بهبود همکاری خود را برای مقابله و کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله از طریق توسعه درمان های رمان و prophylactics در برابر COVID-19.

بالا گفته منابع مالی اکسپرس آنلاین است که وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla و آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen E Biegun یک مکالمه تلفنی. “تمرکز بحث بین این دو بالا مقامات مربوط به در دسترس بودن داروهای ضروری تشخیصی و تجهیزات پزشکی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه/اطلاعات” منبع مطلع است.

اخبار مرتبط

امروز تماس تلفنی شرح زیر است نخست وزیر نارندرا مودی تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 4 و امور خارجی وزیر S Jaishankar گفتگو با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اوایل این هفته.

رهبران و مقامات دو کشور شده است تبادل نظر در مورد وضعیت فعلی مربوط به گسترش SARS-CoV-2 و در ارتباط به چالش.

روز سه شنبه دولت به لغو ممنوعیت هیدروکسی کلروکین (HCQ) رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست PM مودی به صادرات مواد مخدر به کمک امریکا به مبارزه با جهانی همه گیر.

تا کنون به عنوان در هر NYT تعداد مرگ و میر در ایالات متحده مربوط به COVID-19 است 12,956; در حالی که کسانی که آلوده هستند در اطراف 397,754. در حالی که ما درخواست هند برای HCQ این برگ برنده دولت در اوایل این هفته اعلام کرد که کمک $ 2.9 میلیون دلار به هند برای کمک به مبارزه با COVID-19 شیوع.

هنگامی که هند برداشته جزئی ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین رئیس جمهور تهمت ستایش نخست وزیر مودی و اعلام کرد که ما تا به حال خریداری 29 میلیون دوز برای درمان مردم شود.

در این زمینه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تهدید به تلافی اگر لوازم برگزار شد بازگشت هند صبح روز سه شنبه به نام برای depoliticisation از صادرات کلید داروهای مورد نیاز برای کنترل گسترش COVID-19.

در پاسخ به نمایش داده شد رسانه ها رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی گفته بود که با توجه به عظمت COVID-19 گیر هند همیشه نگهداری می شود که جامعه بین المللی باید نمایش قوی همبستگی و همکاری است.

هند اعلام کرده است که صادرات HCQ اجازه خواهد داشت به این کشورها برای اولین بار است که به شدت تحت تاثیر کشورهای در کل محله و سپس ارزیابی انجام خواهد شد در مورد کشورهای دیگر که خود نیز خواسته برای این دارو است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im