مبارزه با کروناویروس: DRDO ایجاد کیوسک برای گرفتن COVID-19 نمونه

این محافظ صفحه نمایش از کیوسک کابین محافظت از بهداشت و درمان کارگران از پیمانکاری هر گونه عفونت از بیمار در حالی که گرفتن نمونه.

برای اطمینان از حداقل تماس مشکوک COVID-19 بيمار و بهداشت کارگران در دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) ایجاد کرده COVSACK (COVID مجموعه نمونه کیوسک).

با توجه به DRDO “این کیوسک را کمک به بهداشت و درمان کارگران جمع آوری نمونه از بیماران که احتمالا می تواند آلوده شود. این نمونه ها را می توان جمع آوری شده توسط بهداشت و درمان کارگران حتی بدون آنها پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت.”

اخبار مرتبط

چگونه کار می کند ؟
کیوسک است که به شیوه ای طراحی شده که می توان آن را ضد عفونی به طور خودکار و بدون دخالت انسان با کمک آن ساخته شده در ویژگی های.

وجود دارد بدون نیاز به کارگران پزشکی برای پوشیدن PPE در حالی که گرفتن نمونه.

می توان آن را به طور خودکار ضد عفونی با کمک از ساخته شده در سم پاش که اسپری محلول ضد عفونی و آب. این است که پس از ضد عفونی از طریق اشعه ماوراء بنفش چراغ.

یک درصد هیپوکلریت سدیم محلول اسپری برای یک دقیقه برای ضد عفونی دیوار.

اتاق طراحی و ساخته شده است برای ارائه دسترسی به مراقبت های بهداشتی کارگران است که می توانید با یک سواب از مشکوک بیمار با حداقل تماس بگیرید.

این محافظ صفحه نمایش از کیوسک کابین محافظت از بهداشت و درمان کارگران از پیمانکاری هر گونه عفونت از بیمار در حالی که گرفتن نمونه.

یکی از راه های ارتباطی ایجاد شده است برای آموزش بیمار در طول نمونه-روش مجموعه.

تا کنون موفق به مهار COVID-19 بيمار پس از تست با سواب و جداسازی موارد مثبت است که تنها راه مناسب برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان وجود دارد بدون مواد مخدر برای درمان آن است.

چگونه Coronavirus گسترش یابد ؟
بر اساس شواهد موجود این COVID-19 ویروس های منتقل شده بین مردم از طریق تماس نزدیک و هوا قطرات است. مردم در بالاترین خطر ابتلا به عفونت هستند کسانی که در تماس نزدیک با یک COVID-19 بیمار یا کسی که مراقبت از COVID-19 بيمار.

DRDO & بخش خصوصی دست در دست
DRDO منتشر شده یک لیست از شرکای صنعت برای تولید تجهیزات است که از اهمیت حیاتی در مبارزه با COVID-19.

“DRDO است به تولید است. لیست از 29 شرکت هایی که منتشر شده است برای اطمینان از تولید انبوه از موارد بسیار مهم که مورد نیاز فوری اساس و سراسر کشور. و تولید در چنین مقیاس بزرگ است که ممکن است از طریق بخش خصوصی” یک افسر ارشد DRDO گفت.

این فن آوری شده و تحویل به شرکت های بخش خصوصی به صورت غیر پزشکی محصولات مانند ماسک, پنکه, PPE, چهره, سپر, انزوا, پناهگاه, و غیره.

به عنوان گزارش شده توسط مالی اکسپرس آنلاین هفته گذشته بنگلور مبتنی بر دفاع PSU شناخته شده است به حدود 30000 هواکش. DRDO در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در هیئت مدیره اکسیژن-ژنراتور تکنولوژی که برای توسعه بومی نور هواپیماهای جنگی `Tejas’. فن آوری مورد استفاده پردازنده هواپیماهای جنگنده است که در حال حاضر در حال استفاده برای ساخت هواکش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de