جدید راسموسن گزارش نظرسنجی نشان می دهد که 55 درصد از رای دهندگان معتقدند استیضاح فشار علیه رئیس جمهور تهمت او را قوی تر و 62 درصد از رای دهندگان فکر می کنم دموکرات باید در حرکت از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور.

این نظرسنجی از 1000 به احتمال زیاد رای دهندگان انجام شده بین Feb. 6 Feb. 9 و منتشر شد دوشنبه نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان بر این باورند که تهمت بهره مند است از استیضاح; که احساسات بود و حتی بیان کثرت افرادی که توصیف خود را به عنوان لیبرال.

تنها 16 درصد از رای دهندگان بر این باورند که تهمت ضعیف تر است چرا که از استیضاح.

چهل و هشت درصد از رای دهندگان دموکرات می خواهند آمریکا را به ادامه تلاش برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. اما 43 درصد از رای دهندگان دموکرات می خواهید به تمرکز بر روی چیزهای دیگر و 70 درصد از رای دهندگان که نمی شناسایی به عنوان دموکرات و یا جمهوری خواه معتقدند که این کشور باید به حرکت می کند.

تهمت بود تبرئه شد در هر دو مقاله از اعلام جرم علیه او در اوایل این ماه توسط آرای 52-48 و 53-47 که به خوبی از 67 رای نیاز به حذف او را از دفتر.

خانه استیضاح مدیر جری Nadler ابراز تمایل به ادامه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رهبران اوکراین با وجود مجلس سنا تبرئه.

Nadler گفت: هفته گذشته بود که “به احتمال زیاد” خانه را حکم سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” Nadler گفت: خبرنگاران در فوریه. 5. “ما می خواهید برای تماس با بولتون.”

برخی از جمهوری خواهان در کنگره نیز اشاره کرد که اوکراین اختلاف باقی خواهد ماند و در سرفصل.

اوباما سناتور. لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در اوایل این ماه است که کمیته اطلاعات مجلس سنا به رهبری همکار جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی خواهد تماس در اوکراین خلاف کاران به شهادت.

“من می خواهم برای پیدا کردن چگونه این همه تلخه آغاز” گراهام گفت: در مورد ریشه از روند استیضاح آغاز شد خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su