پنجم Covid-19 مورد گزارش در کارناتاکا

پنجم Coronavirus یا Covid-19 مورد مثبت گزارش شده در کارناتاکا در روز پنج شنبه.

با توجه به کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه مقامات 26 ساله گزارش شده است که پرواز را از یونان و تست شده مثبت برای ویروس.

در حال حاضر بیمار پذیرفته شده و جدا شده در یک بیمارستان در بنگلور و پایدار است. همه مخاطبین اولیه ترسیم شده اند و بدون علامت در حال حاضر. صفحه اصلی قرنطینه توصیه شده است و در حال دنبال شدن است.

همانطور که در دولت دولت بولتن صادر شده توسط کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه تعداد موارد مثبت رفته و تا پنج در دولت است.

بهداشت و رفاه خانواده وزیر B Sriramulu توییتی “او در ارتباط با مردم از کارناتاکا در حال حاضر در گیر ایتالیا به خصوص در میلان و من در تماس با اتحادیه های وزیر بهداشت Dr Harshvardhan و مقامات در وزارت امور خارجی برای تضمین آینده خود را.”

مرگ مشکوک

مرگ یک شهروند ارشد مشکوک به ویروس نگه داشته است دولت در بخش بهداشت و درمان در tenterhook. مرگ در حال حاضر است تسلیم توسط یک رمز و راز و در انتظار گزارش آزمون.

“در صورت تایید آن را ممکن است برای اولین بار ممکن است coronavirus مرگ در کشور به عنوان نمونه از 76 ساله مشکوک Coronavirus بیمار از Kalaburagi که درگذشت در روز چهارشنبه شد و در عین حال برای رسیدن به آزمایشگاه در بنگلور دو روز کامل بعد از آنها گرفته شد گفت:” یک مقام ارشد.

به عنوان کسی که مرده نیست پرواز در بنگلور اما مشکوک است فرود آمد در Hydearabad و بازگشت به شهر خانه خود را. این تضعیف دولت نظارت و در حال حاضر هماهنگی پیوند ایجاد شده بین دولت های منطقه و مقامات در بنگلور برای رسیدگی به این پرونده به خصوص انجام آزمایش خون.

سورش کومار, Karnataka وزیر اولیه و ثانویه آموزش و پرورش پس از بررسی وضعیت در Coronavirus یا Covid-19 گفت که او دستور مدارس در بنگلور به اعلام تعطیلات تابستان از این جمعه, مارس 13.

تمام امتحانات برگزار می شود به عنوان در انجمن مربوطه یعنی CBSE یا ICSE. دولت برای مدارس زیر کارناتاکا دولت هیئت مدیره درسی جداگانه دایره ای صادر شده است که باید اجرا شود و در مدارس. پیش از آن در روز کارناتاکا متوسطه آموزش و پرورش بررسی هیئت مدیره (KSEEB) اداره گفت: وجود خواهد داشت نه هر گونه تغییر در زمان برنامه ریزی شده برای SSLC امتحانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im