‘تب درمانگاه’ راه اندازی شده در بنگلور به عنوان بخشی از مدیریت بحران

با هدف کاهش اضطراب در میان مردم و به عنوان بخشی از مدیریت بحران در دست زدن به Covid-19 در ایالت کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه و Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) برنامه ای برای راه اندازی ‘تب درمانگاه’ در بنگلور.

به عنوان وزارت امور خارجه دولت داده ها نشان داد که حدود 1.53 لاخ مردم است که اعتقاد به فرود در بنگلور و سفر در سراسر شهر قبل از تست مثبت است. این “تب درمانگاه’ نقش اصلی است و تنها به اسکن افرادی که ممکن است در تماس با Covid-19 بیمار مثبت.

یک بخش بهداشت و درمان گفت: “تب درمانگاه می تواند توسط هر فرد است. این کلینیک به طور عمده برای افراد با سفر در تاریخ و یا مظنون به دست داشتن در تماس با کروناویروس یا Covid-19 بیمار است. در این صورت مردم می توانند گزارش به این درمانگاه و تشخیص علائم.”

پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr K Sudhakar به تازگی اعلام کرده بود راه اندازی تب درمانگاه. “تب درمانگاه در کلید حیاتی مناطق بنگلور اولین خط دفاع برای ما در برابر Coronavirus. همه شهری اولیه مراکز درمانی (PHCs) تبدیل خواهد شد به تب درمانگاه به عنوان بخشی از مدیریت بحران در شهر است.”

توزیع مواد غذایی

BBMP صادر کرده است یک اعلان عمومی بیان کرد که این برنامه به ارائه رایگان مواد غذایی در ایندیرا غذاخوری برای دستمزد روزانه کارگران و مردم فقیر در صبحانه از ساعت 7: 30 صبح تا 10 صبح و ناهار از ساعت 12: 30 ظهر تا 3 بعد از ظهر و شام ساعت 7: 30 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر.

BBMP کمیسر B ثانیه, Anil Kumar توییتی “BBMP آغاز شده است و توزیع مواد غذایی بسته به فقیر & نیازمندان است. دیروز 61,800 مواد غذایی بسته توزیع شد و امروز 92,000 توزیع شد در 160 مکان در سراسر.”

در کارناتاکا پلیس به رهبری آن مدیر کل پلیس Praveen Sood بیش از حد به آغاز تمرین های مشابه. Sood توییتی “خیر در صورتی که شما می خواهید برای حمایت از فقیر ترک پخته شده, بسته بندی مواد غذایی ساده در تعیین ایستگاه پلیس و آن را به فقیر. @ips_patil Jt CP جرم 9480801011 است dodol افسر برای تصمیم گیری ایستگاه پلیس برای توزیع عادلانه.”

این شهر بنگالور کمیسر پلیس Bhaskar رائو گفت: “Sandeep Patil, IPS, مشترک, کمیسیون, جرم, در 9480801011 است افسر نامزد از بنگلور پلیس شهرستان برای دریافت و اذعان اهدای مواد غذایی و مواد مصرفی برای توزیع به پلیس و کسانی که نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de